Skocz do zawartości

Pierwszy wylot do usa z narzeczoną


Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mamy zaplanowany pierwszy wspólny wylot z narzeczoną do USA na wrzesień 2017.

Mam pytanie odnośnie wiz:

Czy wnioski mamy składać osobno tzn nie przyznawać sie w konsulacie że lecimy razem tylko osobno ( jakby dwie osoby nie znające się)? Czy normalnie powiedziec że lecimy z narzeczoną itd (ona ma stałą pracę a ja firmę w PL).

Drugie pytanie: Czy w wniosku o wizę używać polskich znaków jeżeli chodzi o pole" województwo" mam "śląskie" użyć PL znaków czy nie?

 

Numer książeczki paszportowej  <-= gdzie to znajdę w paszporcie lub które to jest pole?

 

No i jaki typ wizy w moim wypadku wybrać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli B2?

 

Mam pytanie jak prowadzę własną firmę w polu:  Obecny pracodawca lub nazwa szkoły  - wpisać dane swojej firmy?

 

I jeszcze: 

 Monthly Income in Local Currency (if employed)

Miesięczny dochód w walucie krajowej (jeśli jesteś zatrudniony/a)

 czy tutaj mam podać przybliżony dochód mojej firmy? Czy mam pominąć to pole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy wnioski mamy składać osobno tzn nie przyznawać sie w konsulacie że lecimy razem tylko osobno ( jakby dwie osoby nie znające się)? Czy normalnie powiedziec że lecimy z narzeczoną itd (ona ma stałą pracę a ja firmę w PL).

Drugie pytanie: Czy w wniosku o wizę używać polskich znaków jeżeli chodzi o pole" województwo" mam "śląskie" użyć PL znaków czy nie?

 

Numer książeczki paszportowej  <-= gdzie to znajdę w paszporcie lub które to jest pole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...