Jump to content

Czy w formularzu pisać, że będę jeździł na stopa?


Recommended Posts

Witam! W te wakacje planuję jechać do USA, najprawdopodobniej samemu. Mam zamiar przylecieć do NYC, pojechać do Doylestown, potem do rodziny w NJ, później DC, rodzina w Tampie, ABQ, Denver, Chicago, Detroit i Toronto skąd wrócę do domu. Planuję tą dwumiesięczną podróż odbyć stopem. I tutaj rodzi się pytanie, czy w formularzu DS160 wymieniać te wszystkie miejsca jak i fakt jak zamierzam się poruszać po kraju, czy raczej skłamać, że spędzę cały ten czas u rodziny w NJ i FL? Jeśli przejdę kontrolę na lotnisku to i tak chyba nikt nie będzie sprawdzał co robię w kraju? Poza tym, USA opuściłbym w okolicach Detroit, czy nie ma problemu w przylocie do USA, a opuszczeniu kraju drogą lądową? Tak z innej beczki, kiedy powineniem rozpocząć aplikację? Już teraz czy jeszcze chwilę poczekać? Pozdrawiam!

PS W tym poście pytam się jak powinienem postąpić z wypełnieniem wniosku wizowego, a nie o sens i bezpieczeństwo autostopowania w USA.

Link to comment
Share on other sites

zależy jak kto umotywujesz i jak kto zostanie odebrane. To że coś jest legalnie nie znaczy ze znajdzie uznanie. Co masz na myśli pisząc ze na granicy nie będą się interesować co robisz w Polsce? Na granicy mogą zadać pytanie co robisz.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...