Skocz do zawartości

Zamawianie Kuriera DV-2017


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Wczoraj odebrałem wiadomość mailową o nowym statusie i okazało się, że jest już termin spotkania na drugą połowę kwietnia ustalone na godzinę 8:00. W związku z czym czas pomału załatwiać wszystkie dokumenty. Dlatego mam pytanie odnośnie kuriera, gdzie trzeba się zarejestrować i ustalić sposób odbioru Paszportu z wbitą wizą (oczywiście jeśli konsul stwierdzi, że ją przyzna). Czy to jest ta strona : https://cgifederal.secure.force.com/ ? Pytam, ponieważ jest to pierwsza strona w loterii bez końcówki .gov dlatego wolę się upewnić na 100% jeśli mam im podawać Swoje dane osobowe, łącznie z numerem paszportu i ID sprawy ? Aha i ID sprawy to Case Number tak ? 

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BartekWSH napisał:

Masz wszystko opisane w temacie  Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa   

http://www.ustraveldocs.com/

 

Dziękuję, tak wiem czytałem, ale wolałem się upewnić, ponieważ ta strona po wybraniu : Aby wybrać punkt odbioru dokumentów za pomocą internetu, należy kliknąć tutaj odsyła do https://cgifederal.secure.force.com/?language=Polish&country=Poland. A w związku, z tym iż jest to pierwsza strona bez .gov chciałem mieć 100% pewność gdzie wysyłam Swoje dane. Jednak w dzisiejszych czasach nawet najprofesjonalniej wyglądające strony lepiej sprawdzić 2 razy. Dziękuję i Pozdrawiam ;) Miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Labs92 napisał:

Czy rejestrując się jako nowy użytkownik, używamy polskich znaków (imię i nazwisko)?

Z tego co wyczytałem na stronie i na forum przez cały proces loterii nie używamy polskich znaków. Na stronie gdzie zamawia się kuriera proszą, aby wypełnić tak jak w DS-260. Nawet adres oddziału TNT jest bez polskich znaków ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LuckyMan napisał:

Z tego co wyczytałem na stronie i na forum przez cały proces loterii nie używamy polskich znaków. Na stronie gdzie zamawia się kuriera proszą, aby wypełnić tak jak w DS-260. Nawet adres oddziału TNT jest bez polskich znaków ;) 

W którym momencie najlepiej zamawiać tego kuriera, po otrzymaniu 2NL z wyznaczonym terminem rozmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Labs92 napisał:

W którym momencie najlepiej zamawiać tego kuriera, po otrzymaniu 2NL z wyznaczonym terminem rozmowy?

Ja zamówiłem zaraz po otrzymaniu zaproszenia, ale może się ktoś inny wypowie. Według mnie jak mamy termin rozmowy to nie ma na co czekać, żeby czegoś nie zapomnieć, póki jest czas na przemyślenie co jeszcze potrzeba ;) 

 

P.S. Odpisałem Ci co i jak na PW --> Good Luck ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...