Skocz do zawartości

Nie zdany egzamin na obywatelstwo.


Maria J Madaj Malinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pare dni temu zdawałam egzamin na obywatelstwo USA.Zdalam historie ,government,geografie,dobrze napisałam teks,i dobrze przeczytalam.Posliznelam się na pytaniu z aplikacji cześć 12.Ponownie mam zdawać w czerwcu.Czy przy kolejnej próbie będą pytać mnie od początku czy tylko z aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria J Madaj Malinowski napisał:

Witam.Pare dni temu zdawałam egzamin na obywatelstwo USA.Zdalam historie ,government,geografie,dobrze napisałam teks,i dobrze przeczytalam.Posliznelam się na pytaniu z aplikacji cześć 12.Ponownie mam zdawać w czerwcu.Czy przy kolejnej próbie będą pytać mnie od początku czy tylko z aplikacji?

Co to znaczy ze sie poslizgnelas na pytaniu z aplikacji czesc 12 ? Z formularza N-400 ? 

To jest seria pytan Yes / No wiec nie bardzo kapuje co tam mozna oblac ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
On Mon Apr 24 2017 at 9:35 AM, Maria J Madaj Malinowski said:

Witam.Pare dni temu zdawałam egzamin na obywatelstwo USA.Zdalam historie ,government,geografie,dobrze napisałam teks,i dobrze przeczytalam.Posliznelam się na pytaniu z aplikacji cześć 12.Ponownie mam zdawać w czerwcu.Czy przy kolejnej próbie będą pytać mnie od początku czy tylko z aplikacji?

What happens if I fail the English or the civics test?

 

You have two chances to take the English and civics tests for each application.

If you do not pass any part of the test during your first interview, you can take that part of the test again between 60 and 90 days from when you were first interviewed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...