Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

222 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

odp4 możesz wyslac zgłoszenie w dv 2019. Dokumenty to sama jedziesz?Wykaz masz na forum i stronie Ambasady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy zaproszenia w sprawie wizy -łączenie rodzin, również są wysyłane tylko w te trzy dni w miesiącu? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są tu jeszcze jakieś osoby które już dostały zaproszenia? jestem ciekaw czy z moim nr 23XXX dostane zaproszenie na rozmowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie panikuj, z takim numerem nie masz się co martwić:) przynajmniej ja tak uważam

z reszta jak twierdzi britsimon numery w Europie poniżej 37000 są bezpiecznie, o ile ma racje;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

20 godzin temu, Marek Topór napisał:

1. Wpisujesz ten numer, który wpisywałaś na stronie dvlottery w maju. (20184h1qqjfugkvjd) Jakoś tak powinien wyglądać. 

2. Badania możesz zrobić w Warszawie i Krakowie. https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/badania-lekarskie/

Co do dokumentów, to musiałabyś przeszukać kilka stron wstecz, ktoś tez się pytał i tam są wypisane wszystkie potrzebne dokumenty. 

3. Od 6-8 tygodni. Zaproszenia wysyłane są 15, 20, 25 dnia każdego miesiąca. 

4. Nie powiem, bo nie wiem ;)

1. https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx?eQs=o/iS8zDpeAKjMWCuebHqOw== - sprawdzam status tutaj - nie pasuje żaden z tych numerów, ani case number ani confirmation number :/ próbowałam różnych wariacji. Może to nie jest prawidłowe miejsce do sprawdzenia statusu zielonej karty?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz