Skocz do zawartości

Loteria wizowa a wiza turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pewien problem ale mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże. 

Chodzi o to, że dwa lata temu wtedy jeszcze z chłopakiem wzieliśmy udział w loterii wizowej. Ja wtedy byłam na ostatnim roku studiów a chłopak był po ale nie pracował. Obecnie jesteśmy zaręczeni, za parę miesięcy bierzemy ślub i chcieliśmy w podróż poślubną wyjechać do USA. Ja pracuje, mam umowę na czas nieokreślony, natomiast narzeczony ma na czas określony ale do końca umowy jeszcze sporo czasu. Mieliśmy już składać wnioski o wizę turystyczną ale przypomniało mi się o tej loterii wizowej (szczerze mówiąc zapomnieliśmy o tym) i jak się okazało, nie dostaliśmy się w niej. Zaczęłam się zastanawiać jak to wygląda z wizą jeśli ktoś kiedyś brał udział w loterii? Czy konsul nie pomyśli, że skoro nie udało nam się w loterii to chcemy jechać nielegalnie na wizie turystycznej? Czy jest sens starać się o wizę? Bo jeśli szanse są małe na dostanie wizy to po co wydawać pieniądze na wniosek. Jednak z drugiej strony, oboje pracujemy. 
Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Albo czy orientujecie się w tym temacie? Jak myślicie składać wnioski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...