Skocz do zawartości

Jak wygląda kontrola imigracyjna podczas przesiadki?


black_ice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za niedługo lecę do Stanów Zjednoczonych. Wylatuję z Warszawy i przesiadam się we Frankfurcie. Następnie lecę do NY Newark i tam czeka mnie kontrola imigracyjna podczas przesiadki do Nowego Orleanu. Zastanawiam się, jak ona będzie wyglądać. Muszę odebrać bagaż, a po pomyślnej kontroli nadać go ponownie? Gdzie mam się kierować po wyjściu z samolotu? Jak to wszystko wygląda? I jak przenieść się z terminala B na C?

Proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z najgorszych lotnisk jeśli chodzi o Immigration. Mnie w okienku zapytała kiedy wracam, odpowiedziałem zgodnie z prawdą że bilet powrotny  mam na 9 stycznia.  Ona na to że nie pyta na kiedy mam bilet tylko kiedy wracam, zatkało mnie no bo co odpowiedzieć na durne pytanie. Zostałem eskortowany winda do pokoju przesłuchań na secondary. Tam kolejne durne pytania, np. kiedy ostatnio byłem w USA. Nie mogłem sobie przypomnieć ale trafnie wykalkulowalem na 1994 rok. Po kontroli wypuszcza Cie do pomieszczenia gdzie odbiera się walizki. Zazwyczaj już są zdjete z taśmy i stoją obok na podłodze. Zabierasz je i zasuwasz  na swój terminal i Gate na następny lot. Po drodze będą stali goście z sokolim wzrokiem i wypatruja po nalepkach na Twoich walizkach że lecisz dalej. Zabiorą Twój bagaż i wrzuca na taśmę a Ty z podręcznym idziesz siadać na kolejny samolot. Wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, black_ice napisał:

Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź :) Jednak mam jeszcze kilka pytań :D Od razu po wyjściu z samolotu mam odebrać swój bagaż? Gdzie powinno się pójść? Czyli nie muszę jeszcze raz nadawać swojego bagażu? Jak to wszystko mniej więcej wygląda?

Przeczytaj dokladnie moj post wyzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...