Skocz do zawartości

staranie sie o f1 w polsce


Rekomendowane odpowiedzi

HEj!

Jestem w kropce :roll: , bo nie wiem czy po powrocie do Polski z programu aupair w listopadzie, moge starac sie o wize studencka. Jakie mam szanse jezeli przedstawie wszystkie wymagane dokumenty: sponsora, przyjecie do szkoly itp.

Czy ktos ma podobne doswiadczenie?

czy tez lepiej nie wracac do Polski tylko starac sie o wize f1 w stanach , ale wtedy nie bede mogla odwiedzic rodziny.

Bardzo prosze o odpowiedz!

Lucyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj!

Jestem w kropce :roll: , bo nie wiem czy po powrocie do Polski z programu aupair w listopadzie, moge starac sie o wize studencka. Jakie mam szanse jezeli przedstawie wszystkie wymagane dokumenty: sponsora, przyjecie do szkoly itp.

Czy ktos ma podobne doswiadczenie?

czy tez lepiej nie wracac do Polski tylko starac sie o wize f1 w stanach , ale w tedy nie bede mogla odwiedzic rodziny.

Bardzo prosze o odpowiedz!

Lucyna

Wize F1 łatwiej otrzymać będą w Stanach niż w Polsce, wiec jak tam jesteś to może lepiej nie wracać.

Zobaczymy co inni podpowiedzą. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kolezanki (sztuk 2) mialy podobna sytuacje. Po powrocie z programu au-pair (przedluzonym o rok) staraly sie w PL o wydanie wizy studenckiej przedstawiajac konsulowi papiery ze szkoly w USA. Dostaly odmowe wizy. Konsul im powiedzial mniej wiecej cos takiego: dopiero wrocilyscie, posiedzcie troche w kraju. Ale one mialy w paszporcie “two years rule does apply”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kolezanki (sztuk 2) mialy podobna sytuacje. Po powrocie z programu au-pair (przedluzonym o rok) staraly sie w PL o wydanie wizy studenckiej przedstawiajac konsulowi papiery ze szkoly w USA. Dostaly odmowe wizy. Konsul im powiedzial mniej wiecej cos takiego: dopiero wrocilyscie, posiedzcie troche w kraju. Ale one mialy w paszporcie “two years rule does apply”

Moja kolezanka miała równiez podobnie, nawet nie chciali jej dać wizy turystycznej.

Już mija 1,5 roku i nadal jej nie chcą dać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...