Skocz do zawartości

ZIELONA KARTA A WYKSZTAŁCENIE


Anulka Konieczna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie, czy ktoś z Was spotkał kiedyś tu na forum, lub osobiście osobę bez wykształcenia średniego, która po wylosowaniu dostała GC mając spełniony tylko wymóg doświadczenia zawodowego? Z tego co tutaj czytałam, to raczej to nie wystarczało i jestem ciekawa, czy to jest faktycznie realna droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
20 godzin temu, daisy1 napisał:

A ja mam pytanie, czy ktoś z Was spotkał kiedyś tu na forum, lub osobiście osobę bez wykształcenia średniego, która po wylosowaniu dostała GC mając spełniony tylko wymóg doświadczenia zawodowego? Z tego co tutaj czytałam, to raczej to nie wystarczało i jestem ciekawa, czy to jest faktycznie realna droga

Jesli praca ktora wykonywal aplikant jest zgodna z opisem na stronie departamentu pracy to szansa jest bardzo realna. Warunek nastepny zapotrzebowanie na rynku pracy dodatnie. musi byc wysokie Job Zone i wysokie SVP Range.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karusek wiem o tym :) chodzi mi tylko o to, czy ktoś zna konkretny przypadek osoby, której się to udało. Z tego forum i z innych zresztą też, kojarzę tylko osoby, u których to jednak nie przeszło. Tych historii nie było wiele, ale tak, czy inaczej nie zakończyły się one sukcesem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karusek napisał:

miala 11 lat nauki.

Chyba, że tak, nie znam się na ich systemie edukacyjnym ;), wiem tylko, że kiedyś tam mieli jakąś reformę jeśli chodzi o ich oświatę. Pielęgniarki kojarzą mi się z minimum średnim wykształceniem, a to automatycznie nasunęło mi 12 letnią naukę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, haneczka019 napisał:

Chyba, że tak, nie znam się na ich systemie edukacyjnym ;), wiem tylko, że kiedyś tam mieli jakąś reformę jeśli chodzi o ich oświatę. Pielęgniarki kojarzą mi się z minimum średnim wykształceniem, a to automatycznie nasunęło mi 12 letnią naukę. 

Na ukrainie bylo juz kilka reform edukacji, a kiedys tro byl Zwiazak radziecki i wspolny system dla wszystkich republik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, haneczka019 napisał:

Hahaha,  karusek ja jestem ten rocznik, który jeszcze pamięta ZSRR :D, także ten teges... niestety :P.

Ja konczylem 8 klase w koncu lat 80 ten teges :)

musialem jeszcze miedzynarodowke spiewac na apelach "Wyklety powstan ludu ziemi" ptwuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...