Skocz do zawartości

3 klasa liceum, dopiero sie obudzilem...


iony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chcialbym i tam pracowac jak i miec rodzine i mieszkac na stale, nie jestem pewny ktora co obowiazuje.

PS. moge jeszcze anulowac zamowienie z Amazona gdzie zamowilem ksiazki na SAT 1 i TOEFLa, kosztuje 200zlotych, nie wiem czy anulowac zamowienie czy jednak da mi to tez wiedze z angielskiego ogolna, nie tylko jak rozwiazywac te testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pracownicza to musisz znalezc pracodawce ktory zasponsorowalby cie na odpowiednia wize (jezeli jeszcze beda takie); na wize emigrancka loteria DV (jezeli jeszcze bedzie) lub  malzenstwo. Dzisiejszy Washington jest nastawiony bardzo "anty" imigracji, nawet tej najbardziej legalnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze cos takiego jak uczelnie partnerskie. Maja je zazwyczaj prywatne szkoly wyzsze. Kiedys miala cos takiego szkola biznesu z nowego sacza, wyzsza szkola ekonomi i informatyki w Krakowie :), uczelnia Kożminskiego, Nie wiem czy jeszcze maja :). ale byloa szansa na studiowanie po zaq granicami polski.

A zwazywszy na fakt ze studentka 3 roku dziennikarstwa UJ-renomowanej uczelni nie wiedziala ze krolowa brytyjska jest tez krolowa Kanady i Australii, to mozna powiedziec ze to sa szkoly na wysokim poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...