Skocz do zawartości

czy moze byc problem przy wlocie??


6norbi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam wize B2 wazna do 14marca 2006 a moj paszport jest wazny do

konca czerwca 2006.Chcialbym odbyc podroz do USA gdzies na przelomie pazdziernik/listopad. I w zwiazku z tym mam pytanie-Czy moge miec problemy z wjazdem na teren USA z tytulu konczacej sie daty waznosci mojego paszportu?

Na stronie ambasady USA w Warszawie odnalazłem informacje ze

trzeba miec wazny paszport 6miesiecy ponad planowany, a dzwoniac do

konsulatu USA w Krakowie udzielili mi informacji ze wystarczy mieć

paszport wazny 6miesiecy,ale od daty przekroczenia granicy.

Nadmieniam iż zamierzam zostac na terenie USA 3-4 miesiace(o ile immigration bedzie laskawe:))

Znalazlem na forum ze tzeba miec wazny paszport 6miesiecy ponad planowany pobyt.ale jest to dla mnie zupelnie niezrozumiale bo jak moge sobie zaplanowac pobyt skoro jego dlugosc zalezy od urzednika imigracyjnego.wiec jedyne co moge sobie zaplanowac to przylot.

z gory dzieki za info

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !

Po prostu wyrob sobie nowy paszport i podrozuj z dwoma!

A wyrobilbym sobie nowy ale z tymi urzednikami i ogolnie z usa jest taka psychoza, ze wole poleciec na jednym paszporcie bo moze bylo by to podejrzane skoro paszport tak naprawde jeszcze mi sie nie konczy tylko w czerwcu a ja juz sobie nowy wyrobilem:))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz MSZ mowi tak o USA:  

"Ważność paszportu powinna o 6 miesięcy przekraczać planowany okres pobytu w Stanach Zjednoczonych."

poraz kolejny pisze ze to strasznie enigmatyczne!!:)no bo co ja moge sobie zaplanowac jak to urzednik imigracyjny wbija mi dlugsc pobytu,wiec jak sobie zapalanuje 4mies a oni mo wbija 1mies to co?:))

No i jeszcze raz sie pytam czy ktos moze mi odpowoedziec byc moze z autopsji czy moga robic problemy czy spoko mozna jechac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wjedziesz na przelomie pazdziernika i listopada to bedzie ok bo Twoj paszport jest wazny do czerwca 8)

Spoko.dzieki:)

tylko napisz mi jeszcze czy jesli wjade na przlomie paz-lis to myslales o dlugosci pobytu 1mies czy 4?

myslisz ze z racji dlugosci paszportu i tak moga mi wbic na 6 mies(jesli oczywiscie beda tacy szczodrzy:)) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...