Skocz do zawartości

praca w policji lub służba wojskowa w Stanach


agatdevil25

Rekomendowane odpowiedzi

:) To znów Ja ciekawski diabeł!Eh zbyt dużo pytań i pewno zbyt szczegółowych i trudnych jak na 1 raz pobytu na forum.No ale może ktoś się znajdzie kto będzie potrafił odpowiedzieć! :) .

Tak jestem ciekawa jak wygląda sprawa pracy w policji lub służby wojskowej w Stanach.Rodzice powiedzieli mi,że obie rzeczy są możliwe dla obcokrajowca.Z tym,że praca w policji wymaga obywatelstwa a w wojsku można służyć bez niego tylko w Marines.I znów pytanko :roll: gdzie znajdę info na interesujące mnie tematy. 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to ci cos pomoze:

 

 

Age Must be between the ages of 17 and 35 years. If age 17, parents' signed consent is required.  

Citizenship

 

Must be a U.S. citizen or have been legally admitted to the United States for permanent residence and possess immigration and naturalization documents. [/b]

 

Males: Physical Condition (Some military occupations have additional requirements.)  Height: 5'0" to 6'8"  

Weight: 100 lb to 255 lb  

Females: Physical Condition (Some military occupations have additional requirements.)  Height: 4'10" to 6'8"  

Weight: 90 lb to 227 lb  

 

Vision (in general) (Some military occupations have additional requirements.)  At least 20/400 or 20/200 vision corrected to 20/20 with eyeglasses or contact lenses. Depth perception and color blindness is also tested.  

General Health Must be able to pass a medical exam.  

Education High school is now a requirement in most enlisted occupations.  

Aptitude Must qualify for enlistment on the Armed Services Vocational Aptitude Battery (ASVAB) test.  

Background Investigation Background investigation must reveal that person is of strong moral character.  

Marital Status and Dependents May be either single or married, with or without dependents.  

<<GO BACK

 

a tu masz na temat marines: http://www.armedforcescareers.com/marines.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowym jorku wystarczy GC, aby starac sie o prace w strazy pozarnej, albo w ratownictwie medycznym strazy pozarnej, z tym ze w tym drugim przypadku jeszcze jakies dodatkowe zaswiadczenia i egzaminy

nie wiem jak jest z policja, ale mozna informacje znalezc na stronie NYPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...