Skocz do zawartości

Powiadomienia o Wygraniu Zielonej Karty zakonczone czy NIE?!


WsK

Rekomendowane odpowiedzi

Heyah. Mam takieee pytanie dzis w Dzienniku Zachodnim (nr195 23 Sierpnia 2005 :) ) napisali takie coś ...

Wiza marzeń

Doroczny program loterii wizowej umozliwia uzyskanie karty stałego pobytu w USA az 50 tysiacom osob z roznych stron swiata. Polacy dostali w biezacej edycji 7,5%. Upragniona zielona karte moglo dostac 6,6 tys rodakow Komputer wylosowal tylko 6.211 osob....

Samo losowanie odbywa sie corocznie przy wykorzystaniu specjalnego komputera, a w jej wyniku wyłaniane sa osoby ktore dzieki wygranej nabywaja praw ubiegania sie o wize imigracyjna. Powiadomienia zwyciezcow o wygranej odbywaja sie droga elektroniczna lub pocztowa. Wlasnie teraz szczesliwcy dowiaduja sie, ze zostali wylosowani

Z polski bedzie to 6.211 osob. Polacy nie wykorzystali pełnego limitu przyznanego im w wysokosci 7,5% całej puli która liczy 50tys. Albo wiec , mieli pecha - to mozna sie domyslac ze na wlasne zyczenie .

Jesli jednak w najbliższym czasie dostaniesz powiadomienie z komputer cie wylosowal - nie ciesz sie bo nie gwarantuje to automatycznie wizy o tym zdecyduja jeszcza rozmowy z konsulem , ktore rozpoczna sie w pażdzierniku 2005r.

Centrum konsularne Kentucky bedzie rozsyłało zaproszenia na nie cztery do szesciu tygodni przed wyznaczonym dniem spotkania z amerykanskim konsulem - informuje Ambasasa USA w warszawie

Zasada jest ze wylosowanych jest wiecej osob niz przygotowanych wiz bo czesc wylosowanych rezygnuje, Dlatego w trakcie rozmów w konsulacie nie nalezy sie ociagac z decyzja bo szansa moze przepasc . Cała pula wiz ma byc wyczerpana przed Wrzesniem 2006 wtedy wraz z wydaniem wszystkich 50 tys wiz przeznaczonych na ten rok - zakonczy sie aktualna loteria. !

Nie wiem moze tego nie zrozumiałem... ale powiadomienia mialy byc rozsylane od maja do lipca co nie ?! a txt jest pisany w czasie przyszlym tak jakby mialy powidomienia byc dopiero rozsylane lub jakby byly caly czas rozsylane ......wiec mam pytanie czy moge jeszcze dostac informacje o tym ze zostalem wylosowany ? [/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...