Jump to content

Prawnik od spadków w Warszawie


Karolste

Recommended Posts

Nie mieszkam juz długo w Polsce, tak wiec nie mam namiarów na żadnego prawnika. Może ktoś tutaj ma? Chodzi o sprawę spadkową ( ustalenie wartości nieruchomości oraz jej podział). Niestety ale osoba zmarła w Polsce i nie zostawiła testamentu. 

Link to comment
Share on other sites

Tak.Sa inni spadkobiercy. Chociaż  w dalszym pokrewieństwie niż ja ( jednak oni równiez poczuwają się do majątku). Nie znam się na sprawach tego typu tak wiec nie wiem czy coś im się należy czy nie. A chodzi tutaj o spory kawał ziemi. 

No i właśnie dlatego szukam jakiegoś adwokata czy radcy prawnego, tak abym mogła sie dopytać w sprawie ;/

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, parafian napisał:

 

Tak jak napisałem, upoważnienie a adwokat załatwi za Ciebie wszelkie kwestie prawne, nawet przylatywać do PL teoretycznie nie będzie trzeba.

Wiele kancelarii zajmuje się sprawami spadkowymi. Może tutaj dopytaj: http://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokackie/prawo-spadkowe/

Kiedyś ktoś z mojej rodziny korzystał, wprawdzie w innej sprawie, ale zakończyło się pomyślnie.

 

Dziękuję, już do nich napisałam. Oj to super, że można byłoby to załatwić na odległość. Bo martwiło mnie to,ze musiałabym przyjechac do Polski. Jeśli jednak w przypadku dojścia do ewentualnej rozprawy ( mam nadzieję,ze do niej nie dojdzie) to rownież musiałabym być? 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...