Skocz do zawartości

Wniosek ds-260 problem z wysłaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o pomoc w sprawie wypełnienia wniosku. Wraz z żoną mamy wypełniony kompletny formularz ds-260 jednak problem pojawia się przy ostatnim kroku jakim jest przepisanie kodu z obrazka i wysłanie wniosku. Klikając na przycisk wyślij i podpisz pojawia się czerwona strzałka sygnalizująca błąd przy numerze kcc case number. Numer sprawdzany kilka razy i wpisywany ponownie niestety bez zmian nie ma możliwości wysłania wniosku. Na ekranie nie pojawia się żadna informacja tylko czerwona strzałka przy numerze kcc. Ktoś wie o co może chodzić ?

Bardzo proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Adrian7777 said:

Witam, bardzo proszę o pomoc w sprawie wypełnienia wniosku. Wraz z żoną mamy wypełniony kompletny formularz ds-260 jednak problem pojawia się przy ostatnim kroku jakim jest przepisanie kodu z obrazka i wysłanie wniosku. Klikając na przycisk wyślij i podpisz pojawia się czerwona strzałka sygnalizująca błąd przy numerze kcc case number. Numer sprawdzany kilka razy i wpisywany ponownie niestety bez zmian nie ma możliwości wysłania wniosku. Na ekranie nie pojawia się żadna informacja tylko czerwona strzałka przy numerze kcc. Ktoś wie o co może chodzić ?

Bardzo proszę o pomoc. 

Wpisz numer bez zer wiodacych: czyli 2019EU12345, a nie 2019EU00012345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok poszło. Wielkie dzięki za pomoc ! :) miejmy nadzieje że termin na spotkanie pojawi się jeszcze w tym roku. Jakie są dalsze kroki po wysłaniu elektronicznie wniosku ? Coś trzeba dodatkowo wypełniać lub przygotować ? Przy zakończaniu procesu pobrałem jedno pismo i nie bardzo wiem kiedy ono będzie potrzebne i jak wypełnić. Jeżeli ktoś może pomóc z góry dziękuje jeżeli jest gdzieś już temat na forum proszę o wskazanie, ponieważ nie mogę znaleźć. 

DS-1810.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, Adrian7777 said:

Ok poszło. Wielkie dzięki za pomoc ! :) miejmy nadzieje że termin na spotkanie pojawi się jeszcze w tym roku. Jakie są dalsze kroki po wysłaniu elektronicznie wniosku ? Coś trzeba dodatkowo wypełniać lub przygotować ? Przy zakończaniu procesu pobrałem jedno pismo i nie bardzo wiem kiedy ono będzie potrzebne i jak wypełnić. Jeżeli ktoś może pomóc z góry dziękuje jeżeli jest gdzieś już temat na forum proszę o wskazanie, ponieważ nie mogę znaleźć. 

DS-1810.pdf

Z DS-1810 nie musisz teraz nic robic. Wezmiesz go na rozmowe i tam podpiszesz w obecnosci konsula. To jest tylko oswiadczenie, ze rozumiesz ze bedziesz musial zapisac sie do selective service (co zrobisz zaraz po przyjezdzie do USA). 

W tej chwili nic nie musisz robic. Czekasz na zaproszenie na rozmowe. Mozesz zaczac kompletowac dokumenty: akt urodzenia, swiadectwo z liceum itp. [1]

[1] https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-if-you-are-selected/diversity-visa-prepare-supporting-documents.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...