Skocz do zawartości

Jaki dokument wystarczy na wymiane do USA


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku ide na studia na UW wydzial zarzadzania. W roku akademickim 19/20 majac stypendium mozna wyjechac na University of Florida! Trzeba jednak dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego. Jest tam napisane TOEFL IELTS itp. Co mam rozumiec przez itp? Czy certyfikat na C1 również sie zalicza? Jaki certyfikat wystarczajacy na taka wymiane jest najprostszy do zdania? Moja wiedza z angielksiego jest dosc dobra, mialem 90% z rozszezenia. Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, iony napisał:

W tym roku ide na studia na UW wydzial zarzadzania. W roku akademickim 19/20 majac stypendium mozna wyjechac na University of Florida! Trzeba jednak dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego. Jest tam napisane TOEFL IELTS itp. Co mam rozumiec przez itp? Czy certyfikat na C1 również sie zalicza? Jaki certyfikat wystarczajacy na taka wymiane jest najprostszy do zdania? Moja wiedza z angielksiego jest dosc dobra, mialem 90% z rozszezenia. Z gory dzieki.

Toefl to jest właśnie nazwa certyfikatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Roelka said:

Toefl to jest właśnie nazwa certyfikatu. 

Tak wiem, wiem rowniez, ze oprocz znajomosci jezyka trzeba cwiczyc zadania i strategie typowo pod egzamin, co nie wydaje sie najprostsze. I dlatego sie zastanawiam czy jest inny mozlowy certyfikat ktory jest prostszy do zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...