Skocz do zawartości

Odmowa Wizy, paszport niemiecki.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początku roku w styczniu ubiegałem się o wizę turystyczną i dostałem odmowę, w wniosku i na rozmowie odpowiedziałem, że chcę odwiedzić wujka (standardowo) i odpowiedziałem wszystko zgodnie z prawdą, w maju znów spróbowałem, ale rownież zakończyło się to niepowodzeniem, choć konsul tym razem wytłumaczył mi to tym, że mam wuja dla którego mogę pracować. Nie wystarczyło to, że ja sam pracuję (wtedy ponad pół roku dopiero na umowie o prace), ale co do tematu, ponieważ chcę wylecieć na niemieckim paszporcie, mój ojciec ma niemieckie obywatelstwo, ostatnio byliśmy się pytać w Opolu o odziedziczenie go po nim, wyszło jednak, że z automatu ja również mam te obywatelstwo i wystarczy tylko wyrobić paszport i pytanie brzmi, czy mogą być problemy na miejscu na lotnisku? Czy to, że dwa razy aplikowałem o tą wizę może być problemem? Bo w końcu mają mnie już tam w tej swojej bazie w pisanego, prawda?

Pozdrawiam. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pelasia napisał:

Ze wzgledu na odmowy, nie przejdziesz przez rejestracje esta, czy jak to sie tam nazywa i wylądujesz w ambasadzie po raz kolejny. 

 

3 minuty temu, Roelka napisał:

Tak. Do ruchu bezwizowego się nie kwalifikujesz ze względu na poprzednią odmowę.  

To kiepsko,  dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...