Skocz do zawartości

Czy utworzenie profilu jest niezbędne?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze pytanie do Joanna30. Napisałaś, że w DS-160 nie podałaś osoby, do której jedziesz. Czy udało Ci się również nie podawać

instytucji? Jeśli tak, to napisz proszę co zaznaczyłaś, że nie musiałaś tego wypełniać .Mam zamiar jechać wyłącznie w celach

turystycznych, a podanie jakiejś firmy to fikcja. Po co im to?

Pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałam hotel, w którym się zatrzymam. Łącznie z adresem i telefonem. Żadnych nazwisk ;)

Nie wiem, po co im to.  Dla mnie to ciut bez sensu, bo przecież nie powinno się nic rezerwować, nim się nie dostanie wizy, więc 100% pewności, czy tam się zatrzymamy nie ma, ale jak chcą jakieś dane, to im podałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joanna30 napisał:

Podałam hotel, w którym się zatrzymam. Łącznie z adresem i telefonem. Żadnych nazwisk ;)

Obawiam się, że nie puści dalej jeśli poda się tylko to co napisałaś.

Żąda podania nazwiska osoby znajomej i/lub firmy z adresem i telefonem.

Pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS-160 Krok po kroku mam, chyba nawet nowsze niż to podane przez Ciebie. Ważne co przepuszcza formularz. A np. w nazwie firmy w Polsce nie można podać Sp. z o.o.

W moim przypadku przekształcenie firmy skutkowało właśnie m.in. dodaniem w nazwie "Sp. z o.o.". Zatem w formularzu muszę podać starą nazwę, firmy, czyli

podaję firmę która już nie istnieje.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować ostatniej wiadomości chociaż minęło dopiero 21 minut.

Chciałam dodać, że być może niemożność napisania Sp. z o.o. na końcu w nazwie firmy wynika z tego, że nazwa jest wtedy zbyt długa, ale bez przesady,

najróżniejsze inne formularze dopuszczają nazwę takiej długości bez problemu. Przy następnym wypełnieniu usunę środek nazwy i zobaczę czy przejdzie.

Pozdrawiam

Ewa

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...