Skocz do zawartości

dołączenie członka rodziny do wniosku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam pytanie dotyczące dołączania członka rodziny do wniosku po wylosowaniu GC. Jeśli mąż wyśle wniosek loteryjny do GC w październiku ale nie doda żadnego członka rodziny do wniosku, który potencjalnie z nim poleci, a później by się okazało po wylosowaniu w maju, że żona jednak chce polecieć to można wtedy ją jeszcze dołączyć na etapie wypełniania wniosku DS 260 czy to już jest za późno albo jakiś problem z tym jest?

 

 dziękuje za odpowiedź

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć, 

Ja mam pytanie podobne ale jednak z pewną subtelną różnicą. 

Składałem wniosek do loterii DV2021 czyli wyniki w maju. Wniosek dotyczył 3 osób (Ja, żona, syn). Później okazało się, że żona jest w ciąży i sierpniu będziemy mieli drugie dziecko. 

Co w przypadku wylosowania w maju? Czy będę mógł złożyć wniosek o wizę imigracyjną dla drugiego dziecka, które nie było uwzględnione we wniosku do loterii? 

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barizow napisał:

Cześć, 

Ja mam pytanie podobne ale jednak z pewną subtelną różnicą. 

Składałem wniosek do loterii DV2021 czyli wyniki w maju. Wniosek dotyczył 3 osób (Ja, żona, syn). Później okazało się, że żona jest w ciąży i sierpniu będziemy mieli drugie dziecko. 

Co w przypadku wylosowania w maju? Czy będę mógł złożyć wniosek o wizę imigracyjną dla drugiego dziecka, które nie było uwzględnione we wniosku do loterii? 

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Tak będziesz mógł to zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...