Skocz do zawartości

DV2020 malżeństwo


Hubson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę w sprawie loterii dv2020 ,zakładając hipotetycznie że uda mi się wylosować kartę dowiem o wynikach 1 maja 2019, wymagana jest wtedy rozmowa z konsulem.

Problem polega na tym ze czas wyrobienia wizy jest od 1 maja2019 do 30 września 2020, tylko gdzieś w regulaminie czytałem ze to oni mi ustalają termin wizyty ,a biorę ślub z narzeczoną 30 sierpnia 2019, czy jest jakas możliwość wypełniając teraz wniosek że jestem kawalerem po wygraniu wizy dopisać żonę? Teoretycznie mam dużo czasu wtedy ale jak to wygląda od środka to nie wiem proszę o pomoc. Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hubson napisał:

Witam, piszę w sprawie loterii dv2020 ,zakładając hipotetycznie że uda mi się wylosować kartę dowiem o wynikach 1 maja 2019, wymagana jest wtedy rozmowa z konsulem.

Problem polega na tym ze czas wyrobienia wizy jest od 1 maja2019 do 30 września 2020, tylko gdzieś w regulaminie czytałem ze to oni mi ustalają termin wizyty ,a biorę ślub z narzeczoną 30 sierpnia 2019, czy jest jakas możliwość wypełniając teraz wniosek że jestem kawalerem po wygraniu wizy dopisać żonę? Teoretycznie mam dużo czasu wtedy ale jak to wygląda od środka to nie wiem proszę o pomoc. Dziekuje i pozdrawiam.

Oj pokreciles daty i lepiej doczytaj się lepiej regulaminu. 

Rozmowy będą od 1 października 2019 do 30 września 2020. Możesz teraz wysłać zgłoszenie a później po wylosowaniu są procedury że będziesz mógł zabrać swoją przyszła żonę ze sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hubson napisał:

Faktycznie mój błąd jeszcze raz na spokojnie przestudiuje, ale mimo mojej wpadki to będzie szansa po ślubie który odbędzie się 30 sierpnia 2019 dopisać żonke jak bym jakimś cudem wygrał w skrócie mówiąc?

Jest szansa i to jest ok gdy żonę odpisujesz 

Jak napisałem to są procedury które się różnią tym czy masz już wysłany Ds 260 czy nie,czy masz wyznaczona wizytę. O tym popiszemy gdy już wygrasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...