Skocz do zawartości

np 6 scio miesieczny pobyt - jak by to było ???


xmareckix

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie :D

jakby to było ?? : np lece w listopadzie do usa , na lotnisku urzednik na turystyczną daje mi szcescimiesieczy pobyt ( wszytsko to tylko przyklad )

wracam po okolo miesiacu do polski

i chce jechac znów np za dwa miesiace i jade i znow mam odprawe z tym urzednikiem na lotnisku i jak to jest dalej ??? czy nadal jest ważny moj szesciomiesieczy pobyt ?? czy dostaje nowy termin np miesieczny ??

posiadam wize B1/B2 na okres roku

prosze o wyjaśnienie tych co juz tak mieli :wink:

pzdr :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem , tylko nurtuje mnie pytanie czy po np dwoch wizytach tam ( np pierwszy pobyt 6 mies , drugi 1 mies ) a w czasie trzeciej nie dostanę prawa pobytu np 1 miesiąca tylko tydzień

jak to jest ?? wyjeżdzał ktoś kilka razy w ciągu roku ?? i po ile potem dawali tam pobyt ??

pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykle to po prostu odnosi sie do tego ze ile mozna niby turystycznie przebywac w usa. I chyba to jasne ze jest dziwne ( o ile nie jest dziwne ze tysiace polakow "stac" na polroczny "turystyczny pobyt w usa") ze ktos byl w usa 6 miesiacy i za 3 tygodnie wraca i znowu twierdzi ze chce "troche stany pozwiedzac".

Przyklad znajomy mial wize 1 wjazdowa roczna. Przylecal dostal wize pobytowa na 6 miesiecy. Wrocil po 6 miesiacach do polski, i ponownie lecial po 4 miesiacach. Skonczylo sie to tak ze byl bardzo mocno maglowany na granicy i to nie przy bramce, mial przeslychanie prawie godzinne z udzialem tlumacza i zrewidowany dokladnie bagaz. Jako ze nic nie mogli mu udowodnic, nie bylo klarownych podstaw do zawrocenia (choc oni zadnych dowodow do tego tez specjalnie nie potrzebuja). Poscili go ale wize pobytowa dostal na 1 miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...