Skocz do zawartości

Recommended Posts

witajcie! za kilka dni bede skladal wnioski o wize turystyczna b2 dla mnie i mojej rodzinki, chce jechac na wakacje do wujka, gdzie juz kiedys bylem, 

kiedys ubiegalem sie sam to te pytanie mnie nie nurtowalo, teraz najpierw wypelniam 3 wnioski, dla mnie , zony i syna, a potem zakladam konto i jakos to łącze ?

w jaki sposob umowic cala rodzine na jeden termin ? gdzies wyczytalem ze sie zaznacza wniosek rodzinny, i wszystko w jednym sie robi ?

dzieki za porady

Edytowane przez ott.michal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Konta zakładasz osobne, osobno płacisz za kazdy wniosek, a łączysz w "grupę rodzinną" przy umawianiu spotkania. Tak mi sie wydaje, ale jeżeli jestem w błędzie to zaraz mnie ktoś poprawi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

naczytalem sie i mam metlik w glowie

niby przed wypelnieniem wniosku ds160  trzeba dokonac oplaty wizowej, jak sie loguje na swoj profil zeby dokonac oplaty wizowej to wymaga ode mnie numeru ds160 ...

a na koncu wyboru jak juz bede zalogowany mam wpisac np 3 oplaty i zaplacic razem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobra mniej wiecej wiem juz co i jak w kolejnosci, tylko jedno pytanie, jak juz stworze ds160, przejde do profilu aby oplacic wize, to tam bede mial np na koncu gdzies aby od razu oplacic za 3 osoby, jezeli wczesniej w ds160 robilem family application ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach