Jump to content

Zuza007

Użytkownik
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zuza007 last won the day on November 19 2020

Zuza007 had the most liked content!

Community Reputation

59

About Zuza007

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2,122 profile views
 1. Przeprosiny przyjęte - chociaż nie ukrywam zrobiło mi się przykro, tym bardziej, że co do zasady lubię czytać Twoje posty a ten był, jak to mówią anglosasi, nasty . BTW nie trzeba być monstrualnych rozmiarów, żeby w pewnym wieku zachorować na cukrzyce. Wystarczy nadwaga. I niby nie muszę się przed Tobą tłumaczyć, ale mój partner i nie jest chorobliwie otyły i pracuje. U mnie już noc - u Ciebie tez za niedługo, wiec życzę dobrej nocy.
 2. Auć! Zadałam niewinne pytanie i zostałam (a konkretnie mój facet) postawiona na równi z sąsiadem-alkoholikiem. Czy tak się godzi panie Andy ? BTW nie każdy „większy” człowiek z cukrzycą „jest sam sobie winien”...
 3. No wiesz, bardzo Ci współczuję Twoich wszelkich dolegliwości, ale jednak zostało dowiedzione, że cukrzyca typu drugiego (jak rónież nadwaga/otyłość, któro często idzie z nią w parze) są jednymi z głownych czynników (jeżeli brać pod uwagę tzw "choroby współistniejące") baaaardzo zwiększających ryzyku ciężkiego przebiegu choroby i zgonu... I CDC też zdaje się to widzieć i brać pod uwagę.
 4. Fajnie masz, że Wam pracodawca załatwił. A wolno spytać w jakiej branży pracujesz?
 5. Proklamacja dotycząca zakazu ruchu turystycznego (czyli to co nas interesuje) jest bezterminowa - do momentu odwołania przez Prezydenta. Terminowe (i przedłużone do 31/03) są dwie proklamacje mówiące o wizach pracowniczych.
 6. Cześć, Na niektórych forach na FB, wiele osób interpretuje nowy przepis o konieczności przedstawienia negatywnego testu na Covid przed podróżą do USA, jako szansę na zniesienie (optymiści użażają, że od 26/01 ) travel ban dla różnych krajów (w tym europejskich). Niby to logiczne, bo skoro wsiadając do samolotu ktoś jest negatywny, to prawdopodobieństwo, że coś przywlecze do Stanów jest raczej minimalne. Nie mówiąc o tym, że teraz to prędzej w drugą stronę można coś "przewieźć na gapę" . Jak sądzicie (tu włączaa się wątek szklanej kuli ), czy takie zmiany są prawdopodobne...?
 7. A ja sie zastanawiam jak to w końcu jest, bo grzebię, czytam a i tak nie jestem pewna... Mój chłop ma (za 3 misiące) 64 lata - czyli nie łapie się do tej rozszerzonej przez CDC grupy 65+. Ale za to ma cukrzycę i nadciśnienie i (jakby to ładnie ująć) drobniutki nie jest . Czy ta ostatnia zmiana CDC go obowiązuje (w ramach chorób towarzyszących) i już się może zapisywać, czy nie? Próbuję się zorientować na stronach NYDH (bo mieszka w NYC), ale tam w rożnych miejscach są podawane różne informacje. Oczywiście ja się tym bardziej przejmuję niż on, ale nie ukrywam, że lepiej bym spała (i nie um
 8. Dla mnie to się kwalifikuje do jakiegoś trybunału stanu i więzienia - za próbę wywołania wojny domowej. Wyjątkowy szkodnik!
 9. Dzizas! To ile Ty tego tatara robisz, że aż masz białka (liczba mnoga) do zagospodarowania ...?
 10. Super! Córka mojego partnera też ma fotkę z JB. Podczas studiów prawniczych robiła staż w jego biurze senackim. A że oprócz polskobrzmiącego nazwiska ma na imię Monika... (podobo było trochę smiechu z tego powodu).
 11. Holender generalnie był wyjątkowy. No bo to nie zdarza się często, żeby szef (Holender był na pozycji GM i Vice Prezesa w banku) zapraszał do siebie do domu asystentki (z partnerami ) na kolację, którą gotowała jego żona? Od razu widział, jak ktoś z jego współpracowaników miał problemy. Wzywał wtedy na "dywanik", pytał "co jest?" i w miarę możliwości oferował pomoc. Jak mu powiedziałam, że się rozwodzę i nie jest wesoło, to powiedział, że jeżeli kiedykolwiek chiałabym przenocowac poza domem, to u mają wolny pokój gościnny i zawsze mogę się przekimać u nich. Nigdy nie skorzystałam,ale miło było
 12. To, że w NJ i NY ten wskaźnik jest wysoki to pokłosie tego co się działo na wiosnę w Tri State Area - jakby rozpatrywać tylko ostatnie tygodnie to podejrzewam, że "dziki zachód" może być na szczycie.
 13. No ja mam kartę Citi dodaną (i płaciłam wielokrotnie), więc można
 14. W PL ta usługa nie jest aktywna (chyba). Nawet na ApplePay (takie do płacenia w sklepie w terminalu) musieliśmy trochę poczekać - ale to była raczej kwestia naszych banków (mój był jednym z pierwszych w PL ). Co ciekawsze, Citibank był jednym z ostatnich .
×
×
 • Create New...