Skocz do zawartości

Weryfikacja danych z wniosku [data rozwodu]


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Wypełniam wniosek o wizę. Mam jeden problem. Nie znam swojej daty rozwodu, a znalezienie go wiąże się z podróżą do sądu gdzie się odbył [daleko]

Wpisałem orientacyjnie datę. 

Moje pytanie. Czy mogą prosić o przyniesienie na spotkanie z konsulem dokumentów poświadczających datę zawarcia małżeństwa i datę rozwodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kowalio napisał:

Witajcie

Wypełniam wniosek o wizę. Mam jeden problem. Nie znam swojej daty rozwodu, a znalezienie go wiąże się z podróżą do sądu gdzie się odbył [daleko]

Wpisałem orientacyjnie datę. 

Moje pytanie. Czy mogą prosić o przyniesienie na spotkanie z konsulem dokumentów poświadczających datę zawarcia małżeństwa i datę rozwodu?

Data rozwodu ich kompletnie nie obchodzi. Podejrzewam, ze to pytanie jest poto zeby zgromadzić jak najwiecej danych o Tobie. Kumpel moj tez po rozwodzie i wpisał byle jaka datę bo nie pamiętał i konsul nie zwrócił na to uwagi. Moze sie myle.. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za info.

A na jakiej podstawie sprawdzają poprawność danych odnośnie zarobków czy właśnie daty rozwodu. Czy po podpisaniu wniosku jest jakiś ciąg dalszy i jest np. lista dokumentów, które należy przynieść? jak zaświadczenie z pracy czy PIT z zarobkami, wyciąg z aktu małżeństwa etc?

Na ostatniej stronie się zatrzymałem z podpisem, bo nie wiem co dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kowalio napisał:

dziękuję za info.

A na jakiej podstawie sprawdzają poprawność danych odnośnie zarobków czy właśnie daty rozwodu. Czy po podpisaniu wniosku jest jakiś ciąg dalszy i jest np. lista dokumentów, które należy przynieść? jak zaświadczenie z pracy czy PIT z zarobkami, wyciąg z aktu małżeństwa etc?

Na ostatniej stronie się zatrzymałem z podpisem, bo nie wiem co dalej. 

Zaswiadczenie o zarobkach to wymagali chyba z 20 lat temu tutaj na forum ktos pisal :d mialem trzy rozmowy o wize i na jednej konsul mnie zapytał ile zarabiam a ja odpowiedziałem zgodnie z tym co napisalem w DS160. Zadnych umów nie zabierasz ze soba nic. Dostaniesz 4 szybkie pytania i do domu. Jedziesz służbowo czy turystycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kowalio napisał:

dziękuję za info.

A na jakiej podstawie sprawdzają poprawność danych odnośnie zarobków czy właśnie daty rozwodu. Czy po podpisaniu wniosku jest jakiś ciąg dalszy i jest np. lista dokumentów, które należy przynieść? jak zaświadczenie z pracy czy PIT z zarobkami, wyciąg z aktu małżeństwa etc?

Na ostatniej stronie się zatrzymałem z podpisem, bo nie wiem co dalej. 

Sa takie kraje na swiecie, zapewniam, gdzie urzedy zakladaja uczciwosc obywatela. Wiec nikt stara sie nie klamac bo w razie proby oszustwa i tak wszystko (no, prawie wszystko) jest do wykrycia.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdzwoń do byłej żony i zapytaj. A tak na poważnie to nie możesz wniosku do sądu przesłać, żeby Ci powiedzieli? To chyba lepsze niż pisanie czegokolwiek byle było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...