Skocz do zawartości

Jaka wize wybrac?? / Dostalem wize ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat.

Zdalem 1 rok na studiach technicznych.

i chcialbym zlozyc wniosek o wize do usa...

chcialbym pojechac do usa na 2-3 tygodnia w grudniu(przerwa w szkole)

odwiedzic wujka chrzestnego... kolegow i-netowych, kolezanki ;-) itp itd...

lubie przygody wiec chcialbym jechac... ale nie pracowac...

i teraz mam problem bo nie wiem o jaka wize mam sie starac...

niedawno czytalem ze dla studentow uczelnii technicznych(taka jak moja) ... wydaja wize z mozliwoscia wielokrotnego przekraczania granicy usa przez 5 lat ... - Doradzcie co mam zrobic... bo czas leci ... a w grudniu ciezko z miejscami w samolocie...

dodam tylko ze chcialbym w 2006 roku w wakacje jechac ... ale nie do pracy, ani nie tez nie do nauki... tylko zabawy i relax.

prosze o odpowiedzi.

lukasz z bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wize turystyczna sie starasz i we wniosku zaznaczysz kiedy bedziesz lecial co do biletow to grudzien jest czasem kiedy brakuje miejsc w samolotach plus sa drogie,najlepiej leciec do 15 grudnia i kupic bilet do konca listopada (chyba ze wczesniej zlozysz rezerwacje na pozniejszy dzien ale wtedy nie mozesz liczyc na promocyjne ceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta wiza na 5 lat dla studentow uczelni technicznych to nie tak.

Najprosciej starac sie o turystyczna, ale czy dostaniesz to juz inna sprawa.

Najlatwiesze rozwiazanie dla ciebie to wyjaz z progreamu w&t na przyszle wakacje. Fakt ze trzeba poniesc dodatkowe koszty ale szanse na wize j-1 znacznie wieksze niz na wize turystyczna. No i ty wyraznie piszesz ze nie chcesz pracowac, a wiza ta jest przede wszystkim dla osob ktore chca popracowac w usa. Wiec na twoim miejscu nalezalo by znalezc takiego pracodawce ktory wystawi ci oferte pracy i nie bedzie mu zalezalo mu na tym abys pojawil sie w tej pracy. Jako ze piszesz ze masz rodzine i znajomych w usa nie powinno byc z tym wiekszych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...