Skocz do zawartości

Wyjazd do UsA-od początku:)


maikelo

Rekomendowane odpowiedzi

Z wiza turystyczna to jest tak ze nie ma zasad, nie dostaja ci do maja i po 50 tys na koncie a dostaja "golasy".

A co do pracy to przez internet to co najwyzej mozesz sie zorientowac czy sa poszukiwani pracownicy, oczywiscie w firmach ktore specjalizuja sie w zatrudnianiu turystow. Z takich prac ktore ty bdziesz mial do wyboru ( najprawdopodobniej) to nikt cie przez internet nie zatrudni, co najwyzej odpisze przyjdz to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jeszcze moze nie akurat do tego tematu ale mam nadzieje ze ktos zna odpowiedz co sadzicie o tych wyjazdach organizowanych przez firmy dla ludzi ktorzy sa po maturze ale nie na studiach i w ogole sie nie ucza jakie mam szanse??bo słyszałem ze niekazdy w takiej firmie co sie zgłosi dostaje prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jeszcze moze nie akurat do tego tematu ale mam nadzieje ze ktos zna odpowiedz co sadzicie o tych wyjazdach organizowanych przez firmy dla ludzi ktorzy sa po maturze ale nie na studiach i w ogole sie nie ucza jakie mam szanse??bo słyszałem ze niekazdy w takiej firmie co sie zgłosi dostaje prace

Możesz uściślić i podać chociaz jedna nazwe a jesli mozna to i adres www takiej firmy ?

Pozdrawiam

ps. nie slyszalem o firmach ktore organizowalyby tego typu wyjazdy no ale tym samym nie znaczy to ze nie ma takich firm, poza tym mysle ze najwiecej informacji moglbys uzyskac kontaktujac sie z jedna z takich firm :( mysle ze oni beda wiedziec najlepiej kto ma a kto nie ma szans na "zalapanie sie" na wyjazd organizowany przez nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to jest rodzaj wizy a nie nazwa firmy  :?

Sadzilem, ze skrot myslowy wystarczy. :roll:

Firm jest duzo, przynajmniej teoretycznie: Foster, Emakopol, Alturist, Ecto, Global Appointments Limited, nie wiem kto tam jeszcze - chodzi o to, ze warunkiem wyjazdu na H2B jest ukonczenie TYLKO szkoly sredniej, dlatego spekuluje, iz o tego typu firmach pisal maikelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chodzi mi konkretnie o firme al turist i wyjazd na wizie tei co chomik powiedział h2b ale juz sie dowiedziałem i powiedzieli jest 50 na 50 albo dostane wize i skorzystamz ich ofert pracy po zapłąceniu oczywiscie albo niedostane i niewyjade ale tez ponosze koszty wizy i programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...