Jump to content
Sign in to follow this  
jan76

brak stempla w Paszporcie

Recommended Posts

Witam serdecznie

Wczoraj przyleciałem do Miami. Okazało się, że już nie dają pieczątek w paszport dotyczących okresu trwania wizy. Wszedłem na stronę Official Website of the Department of Homeland Security. Jest informacja o moim przylocie, ale w informacji na temat wizy jest info z datami poprzedniej z 2018 roku...

Czyżby oficer zapomniał "wklepać", czy też może najpierw wprowadzana jest informacja o dacie przylotu, a długość wizy jest później uaktualniana...?

most recent I 94 jest stara wiza z 2018, a w travel history jest wczorajsza data przylotu...o co chodzi...

pozdrawiam

może lepiej nie ruszać tego...ich pomyłka...ważne, że jest rekord o przybyciu wczoraj w history travel...

jakieś rady drodzy ?

Musisz wejść na tę stronę. Wybrać "Get most recent I-94". wpisujesz swoje dane. Pojawi ci się strona, która NIE BĘDZIE ZAWIERAŁA INFORMACJI O WIZIE. Pojawi ci się między innymi "Most Recent Date of Entry" - powinno być wczorajsza data. "Admit Until Date" - powinno być datą w przyszłości w formacie MM/DD/YYYY do kiedy możesz zostać w USA.

Jaką masz tę 'Admit Until Date"?

1 minute ago, jan76 said:

może lepiej nie ruszać tego...ich pomyłka...ważne, że jest rekord o przybyciu wczoraj w history travel...

jakieś rady drodzy ?

Jak masz "Admit Until Date" w przeszłości to jesteś "nielegalnie" i prędzej czy później to wyjdzie przy następnych przylotach - teraz Ci to wyprostują bez problemu.

nigdy nie przekroczyłem pobytu. teraz mam daty z wizy z 2018 roku...i to jest dziwne...ale przylot w travel history jest odnotowany.

jak moze byc, ze jestem nielaglnie, skoro w trvael history jest ujete, ze opuscilme usa, a wczoraj przylecialem...???