Skocz do zawartości

Jak odzyskac nr wizy ze zgubionego paszportu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
piszę w nietypowej sprawie, albo typowej dla tego forum, (dawno tu nie byłem , ostatni raz żyjac w Polsce).
Mianowicie jakis czas temu zgubiłem paszport a  w nim była wiza, teraz potrzebuje nr wizy, bo skladam dokumenty o zielona karte, jest opcja wpisania nr paszoportu w pewna stonę, ale max do 5 lat mozna to zweryfikowac, więc ta opcja odpada.
Moje pytanie brzmi, czy znacie jakas inna opcje pozyskania nr wizy ze zgubionego paszportu.
Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, PHX said:

Witam
piszę w nietypowej sprawie, albo typowej dla tego forum, (dawno tu nie byłem , ostatni raz żyjac w Polsce).
Mianowicie jakis czas temu zgubiłem paszport a  w nim była wiza, teraz potrzebuje nr wizy, bo skladam dokumenty o zielona karte, jest opcja wpisania nr paszoportu w pewna stonę, ale max do 5 lat mozna to zweryfikowac, więc ta opcja odpada.
Moje pytanie brzmi, czy znacie jakas inna opcje pozyskania nr wizy ze zgubionego paszportu.
Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi.

 

Ekhm, no ale jak zgubiłeś paszport z wizą to wizy nie masz - to co chcesz wpisać? :p 

a tak bardziej serio to bym się zgłosiła na cito do ambasady na Twoim miejscu, bo zgubienie paszportu to nie jest błaha sprawa. Tam Ci powiedzą co robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...