Skocz do zawartości

wiza F1 czy F2B


Rekomendowane odpowiedzi

10 minutes ago, Xarthisius said:

Nie, chodzi mi o to co chcesz wyczytac z tego biuletynu. Kiedy mozesz wyslac dokumenty do NVC? Kiedy Twoje I-130 zostanie zatwierdzone? Kiedy bedziesz miala interview w ambasadzie?

Od razu mowie, ze na te 2 ostatnie pytania odpowiedzi w VB nie ma.

Ja odrazu mówię, że ja się na tym wszystkim nie znam :blink: 

odrazu mówię, że cały czas myślę, że ten 1 termin z VB oznacza datę wizyty w ambasadzie? Załóżmy ojciec złożył na mnie papiery końcem 2018 roku więc jeśli wybije ta data zostanę zaproszona na rozmowę czy dopiero zacznie się cała procedura? Co do dokumentów to u mnie wszystkim zajmuje się prawnik tzn ojciec przez niego wszystko załatwiał. 

Może mi przybliżysz ten temat troszkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, KasiaKo said:

Ja odrazu mówię, że ja się na tym wszystkim nie znam :blink: 

odrazu mówię, że cały czas myślę, że ten 1 termin z VB oznacza datę wizyty w ambasadzie? Załóżmy ojciec złożył na mnie papiery końcem 2018 roku więc jeśli wybije ta data zostanę zaproszona na rozmowę czy dopiero zacznie się cała procedura? Co do dokumentów to u mnie wszystkim zajmuje się prawnik tzn ojciec przez niego wszystko załatwiał. 

Może mi przybliżysz ten temat troszkę? 

Ogolnie te 2 tabelki mowia kolejno o tym: 1) kiedy moze byc Ci przyznana wiza (moze, ale nie musi, w sensie mozesz ja dostac dopiero duzo pozniej), 2) kiedy mozesz wyslac dokumenty do NVC. Nie ma tam zadnej informacji o tym ile bedzie trwala Twoja procedura, ani o tym kiedy bedziesz miala rozmowe. Tu masz bardzo ladnie pokazane poszczegolne kroki procesu:

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/the-immigrant-visa-process/step-1-submit-a-petition.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...