Jump to content
Karol12342

Simple mobile

Recommended Posts

Chciał bym się zapytać o pakiet 50$ i do tego pakiet rozmów międzynarodowych za 10$.

Czy rozmowy międzynarodowe są  na wszystkie telefony jak komórkowe taki na  stacjonarne pytam ponieważ po wjścó na stronę Simple mobile pisze że do Polski są tylko stacjonarne a mi przydały by się też na komurkowe 

IMG_20200323_001519.jpg

Edited by Karol12342

44 minuty temu, Karol12342 napisał:

Chciał bym się zapytać o pakiet 50$ i do tego pakiet rozmów międzynarodowych za 10$.

Czy rozmowy międzynarodowe są  na wszystkie telefony jak komórkowe taki na  stacjonarne pytam ponieważ po wjścó na stronę Simple mobile pisze że do Polski są tylko stacjonarne a mi przydały by się też na komurkowe 

IMG_20200323_001519.jpg

Na obrazku masz wyraznie narysowane. Nawet języka nie trzeba znać. 

Nie trzeba znać języka ale wszedłem do pewnego pana na YT i on mówił że są  połączenia komórkowe i stacjonarne a tu  pisze że tylko stacjonarne 

23 minuty temu, Karol12342 napisał:

połączenia komórkowe i stacjonarne

Dawno temu miałem SIM z WorldSIM - jakoś to działało - stacjonarne i komórkowe w Polsce, był też internet, ale musisz zwrócić  uwagę jakie pasma LTE obsługuje Twój telefon - te podstawowe w US są inne, niż w Polsce...

https://www.worldsim.com/

11 godzin temu, PiciuK napisał:

Dawno temu miałem SIM z WorldSIM - jakoś to działało - stacjonarne i komórkowe w Polsce, był też internet, ale musisz zwrócić  uwagę jakie pasma LTE obsługuje Twój telefon - te podstawowe w US są inne, niż w Polsce...

https://www.worldsim.com/

Dzięki za pomoc może bendzie działać