Skocz do zawartości

PROSZE O ODPOWIEDZ... PRACA NA TURYSTYCZNEJ...


skypac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Jestem razem z moja dziewczyna na work and travel na Florydzie...Nasz kontrakt skonczyl sie pod koniec wrzesnia,mamy jeszcze 30 dni na "podrozowanie" ale... wyslalismy 1 wrzesnia wnioski o przedluzenie wizy... w zwiazku z tym, ze raczej niemozliwe byloby otrzymanie pracowniczej staramy sie o turystyczna... no wlasnie.. prosze o odpowiedz na temat pracy na wizie turystycznej.. czy z tego powodu, ze podczas pracy na turystycznej bedziemy placic podatki urzednicy amerykanscy moga stwarzac nam problemy przy ewentualnej probie wjazdu do USA w najblizszych latach ?(wize chcemy przedluzyc na kilka miesiecy). Co w przypadku, gdy odpowiedz na nasze wnioski bedzie brzmiala "nie" - czy czas oczekiwania na odpowiedz jest pobytem legalnym w USA? (wydaje mi sie, ze czytalem na tym forum, ze jest to pobyt legalny).

Pytanko nr 2. Poszukujemy informacji na temat podrozowania.. chcielibysmy znalezc firme w USA organizujaca tanie wyjazdy.. marzy nam sie California i Niagara :D

POzdrawiamy baardzoo serdecznie i czekamy na odpowiedz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...