Jump to content

POLSKA TELEWIZJA PRZEZ INTERNET W USA AKA "IPTV"


drewski973

Recommended Posts

Hey witam, mam pytanie jaka używacie IPTV czyli Polska telewizje przez internet? w USA Szukam czegoś stabilnego z pełnym pakietem kanałów i najlepsza możliwa jakością. Do tej pory używałem strony "POLSKATELEWIZJAWUSA" ale juz nie jestem zadowolony z ich serwisu i szukam czegoś lepszego. Co polecacie, co używacie?Juz próbowałem te najbardziej znane strony typu POLBOX, PLANETAPL czy POLZONE czy jest cos ciekawego co możecie polecić? Dzięki z gory aka thanks from the mountain :)

Link to comment
Share on other sites

Podzielę się ponieważ co prawda telewizji nie oglądam, ale czasami są ciekawe programy na TVN24 więc trzymam w zapasie. Jeśli posiadasz polski dowód osobisty to wystarczy złożyć formularz na pilot.wp.pl i uzyskujesz darmowy dostęp do większości kanałów must carry/must offer. "Oglądam" telewizje w ten sposób od początku powstania tego serwisu. Wygodne jest to, że działa na wszystkim, może nawet na ekranie mikrofalówki? :ph34r:

Formularz: https://pilot.wp.pl/user/verification/#verification-confirmation

Na dowodzie możesz zamazać wszystko oprócz imienia, nazwiska oraz daty urodzenia. Pamiętaj o zamazaniu również wszelkich numerów kontrolnych no i zdjęcia jeśli wstydzisz się swojej buźki. :D

Tutaj wszystkie dostępne urządzenia: https://pilot.wp.pl/pomoc/

Tutaj wersja Kodi na telewizor (ale też na Maca jeśli nie chcesz korzystać z przeglądarki - why?): https://kodiwpigulce.pl/darmowa-telewizja-na-zywo-w-kodi-17-poradniktelewizja-online/

UWAGA: Nie dokonuj żadnych płatności, to zwykły scam. Jeśli chcesz mieć pakiet rozszerzony to kupuj tylko poprzez pilot.wp.pl. Za 41,90 PLN miesięcznie masz wszystkie kanały.

Tutaj pakiet o którym mówię: https://pilot.wp.pl/oferta/

/edit:

Jest też oczywiście mniej legalna opcja i mniej wygodna. Po prostu wpisujesz nazwę danego kanału do wyszukiwarki i dopisujesz "live stream". To jest, jeśli jesteś już bardzo zdesperowany (tak jak ja ostatnio szukający TVN7).

Wierze, że Ci się uda aka I tower you can make it. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
On 7/26/2020 at 5:40 PM, mikun said:

ja też używam WP tv ale korzystam z VPN inaczej nie działa

Tak jak napisałem wyżej. Wyślij do WP zdjęcie dowodu osobistego i wtedy zmienią Twój rodzaj konta tak żebyś mógł oglądać za granicą. Na dowodzie musi być tylko imię i nazwisko oraz data urodzenia, wszelkie numery kontrolne zamaż i swoje zdjęcie jak nie chcesz. Na stronie pilota w ustawieniach znajdziesz specjalny formularz w tym celu. Nie będziesz musiał wtedy używać VPNa.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Może nie powinienem odswiezac starego kotleta ..ale moze komus sie przyda

nie potrzeba zadnego vpn ...a jak sie postaracie to  jest nawet TYDZIEN ogladania za darmo ;) wystarczy zmieniać ares ip  i email ...i mozna tak nawet miesiac za darmo ogladać

 

wiem ze nie jest to za bardzo fear :) , ale rozne sa sytuacje w zyciu ;) ... i czasami ktos ma problemy finansowe  :D

wiec czemu nie ;)

https://polskatelewizjaonline.co.uk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...