gagatek13 Posted October 12, 2005 Report Posted October 12, 2005 hej!!mam pytanie....jestem w klasie maturalnej i chcialbym przez wakacje wyjechac do usa,moj wujek mieszka tam od 15 lat,wiec bede mial zaproszenie,jakie pytania moze zadawac konsul??czy mam szanse na wize turystyczną(bo to ostatnia klasa liceum)??czy moze poczekac az bede mial indeks??
sly6 Posted October 12, 2005 Report Posted October 12, 2005 moze Ci zadac pytania Konsul na temat Wujka i szkoly
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.