Skocz do zawartości

Co Robić


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ważna widze  narzeczenska od marca I nie wiem jak wydostac sie z kraju zanim moja Wiza wygasnie ( zostało mi Tylko 3 tygodnie)
ambasada twierdzi ze nie moge leciec z Polski ,bo nie jestem jeszcze zona , a gdy wiza wygasnie to bede musíala jeszcze raz sie ubiegac !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, casandra said:

No wlasnie ja dostalam wize na poczatku marca ( kilka dni przed zamknieciem granic ) i nadal nie moge leciec z Polski. 
Ambasada twierdzi ze musze czekac  ale zaraz Mi Wiza wygasnie . Nigdzie nie moge znalesc informacji na ten temat .

To prawda, ze nie mozesz leciec z Polski. W tej chwili strefa Schengen objeta jest zakazem podrozy do USA.

Aby wyjechac musisz najpierw opuscic strefe Schengen na 14 dni i potem leciec do USA (bez podrozowania z/przez Schengen).

K1 niby nie ja objete wyjatkiem od bana - ale skoro masz wize wydana przed banem, to wedlug mnie nie powinnas miec problemu z podroza.

A jakby co - waznosc wizy K1 mozna bodajze przedluzyc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, casandra said:

A jak sprawdzic z skad moge ewentualnie  wyjechac .? Ambasada twierdzi ze jak Wiza mi wygasnie ( to bede musiala jeszcze raz sie ubiegac ) dla mnie to bardzo dziwne ze nie Chca  przedluzyc wizy 

Mozesz wyjechac z kazdego kraju, ktory nie jest w Schengen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...