Skocz do zawartości

Zielona karta lot do Chicago


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jestem obecnie w czasie procesu odnawiania zielonej karty, dostalam oczywiscie forme potwierdzajaca i przedluzajaca moja GC na kolejne 18 miesiecy. W styczniu bylam na tydzien w polsce, podruzowalam z wszystkimi dokumentami, wszystko bylo ok. 

Moje pytanie, z przyczyn rodzinnych musze jechac za tydzien do Polski, ale na niektorych formach ludzie pisza ze osoby powracajace na GC moga nie byc wpuszczone wiec...

Czy ostatnio ktos podrozowal na zielonej karcie i wrocil do USA?

Czy ktos podrozowal i ma podobna sytuacje do mojej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę posiadacze Zielonych Kart są wpuszczani.

Pojawiły się pogłoski, że prezydent rozważa executive order, który by wstrzymał wpuszczanie do kraju powracających obywateli i stałych rezydentów. Jakkolwiek może to być niekonstytucyjne (przynajmniej w stosunku do obywateli) to na razie żadnej takiej decyzji nie ma. Nikt nie zagwarantuje Tobie, że jak będziesz w Polsce akurat to taka decyzja się nie pojawi (wg mnie jednak szanse na nią są minimalne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej Martyna, i jak, udało ci się odbyć podróż do Polski i z powrotem? Ja mam wykupiony lot z Chicago z LOTem ale słyszę, że trzeba wypełniać jakiś kwestionariusz przed zakupieniem biletów, żeby zobaczyć czy się kwalifikuję (jestem rezydentem USA i mam Polski paszport). Nie mogę nigdzie jednak znaleźć takiego kwestionariusza, bilet kupiłam bezpośrednio na stronie LOTu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...