MARTUS Posted October 15, 2005 Report Posted October 15, 2005 hej mam prosbe podajcie mi strone internetowa z ktorej wysyla sie zgloszenie a propos zielonej karty chce wziasc udzial w losowaniu w tym roku i chyba juz sie trzeba tym zainteresowac nie chce robic to przez strony zadnych posrednikow bo po pierwsze wyciagaja kase a po drugie nie ma pewnosci czy w ogole wysla zgloszenie bede wdzieczna pozdr martus
lukasz24 Posted October 15, 2005 Report Posted October 15, 2005 niestety w tym roku Polska nie bierze udzialu w losowaniu ,tak nas potraktowal nasz wielki brat zza wielkiej wody.
Andrew Posted October 15, 2005 Report Posted October 15, 2005 www.dvlottery.state.gov Napisz w jakim kraju sie urodzilas (jakiego kraju masz obywatelstwo) skoro chcesz wziasc udzial w loterii bo Polacy w tym roku nie moga brac udzialu.
MARTUS Posted October 15, 2005 Author Report Posted October 15, 2005 dzieki myslalam ze cos sie zmienio i mimo wszystko polacy moga wziac udzial ajjjjj,no nic pozdr
sly6 Posted October 17, 2005 Report Posted October 17, 2005 moze za 3-4 lata wezmiemy znow udzial w loterii
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.