majka Posted October 16, 2005 Report Posted October 16, 2005 Ale z tego co pamietam we wszystkich przypadkach chodzilo o wyjazd na stale i gc, jesli chcesz jechac turystycznie logicznie na to patrzac nie musisz miec zabezpieczenia. Problem sie pojawia jak byscie chcieli mieszkac tam na stale
majka Posted October 16, 2005 Report Posted October 16, 2005 a a tak w ogole moze skontaktuj sie z Odetta z tego co wiem ona byla w baardzo podobnej sytuacji
annaonline Posted October 16, 2005 Author Report Posted October 16, 2005 a masz moze do niej namiary?
majka Posted October 16, 2005 Report Posted October 16, 2005 Tu masz watek: http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=2992 i stamtad mozna tez jej prywatna wiadomosc wyslac. Gg niestety nie podam, bo widze ze ona nie podaje i nie wiem czy moge :roll:
Odetta Posted October 16, 2005 Report Posted October 16, 2005 Jesli i ja moge w czyms pomoc,to sluze. Zapraszam,wiem juz jak cenne sa porady tutaj i codzien jestem bogatsza w wiedze na w/w temat :)Pozdrowionka
rybka Posted October 16, 2005 Report Posted October 16, 2005 Jezeli juz to z Karina, Odetta dostala turystyczna i bedzie brala slub w Stanach
sly6 Posted October 17, 2005 Report Posted October 17, 2005 Jesli chodzi o Odette to Ona nie ma jeszcze meza wiec to jest inna sprawa. annaonline a Ty o jaka wize chcesz sie starac?
annaonline Posted October 17, 2005 Author Report Posted October 17, 2005 Dzieki Wam wszystkim, kochani jestescie. Portal ten jest super, wczorajszy caly dzien siedzialam i czytalam wszelkie rady:) na temat wyjazdu, fajnie, ze jest cos takiego:) Dalej tylko nie wiem, czy w Stanach bedzie chodzil internet na moim laptopie:(
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.