Skocz do zawartości

ukradli paszport z wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Musisz sie starac na nowo o wize i przechodzic dokladnie taka sama procedure. Obecnie czas oczekiwania na rozmowe jest bardzo krotki, to tylko 2,3 dni.

Wynik rozmowy.....hmm, tego nikt nie moze przewidziec, ale najpierw szybciutko po paszport. Sa wyjatkowe sytuacje, w ktorych mozna przyspieszyc jego wyrobienie. Nalezy napisac pismo i dobrze umotywowac prosbe +oplata skarbowa.

Powodzenia, powinno sie udac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalam, ze mozna jakos wize "odzyskac",.. a tutaj wyglada, ze mozna i nie dostac hehe... tragedia!

dzieki za info...jesli chodzi o wyrabianie od nowa -czas oczeikwania w w-wie to 1 dzien,ale wczesniej zapisuje sie do konsula i to trwa ok 3 tygdni (na spotkanie) wiec.. szans nie mam prawie wcale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 grudzien to duzo czasu. Najpierw zalatw paszport, nawet jak mialoby to trwac miesiac (bez przyspieszania) to i tak ci sie uda. Teraz umow sie na wizyte na dzien po odbiorze paszportu. DHL dostarcza paszport szybko, moze uda ci sie dogadac zeby odebrac wize osobiscie.

Mam nadzieje ze zapisza cie na rozmowe mimo ze nie znasz nr paspzortu, bo wiem ze tego wymagaja przy ustaleniu rozmowy z konsulem.

Druga sprawa to taka czy dostaniesz wize. Oczywiscie zycze zeby bylo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...