Skocz do zawartości

POTRZEBNA POMOC w nietypowej sprawie...


kaufmann121

Rekomendowane odpowiedzi

hej, napisalam juz jedno ogloszenie na forum o kanadzie, ale sporo osob tutaj zaglada wiec zwiekszam szanse... moj przypadek, sama przyznaje, jest dosc nietypowy, ja nie chce jechac do kanady! nie chce, ale pochopnie obiecalam komus, ze pojade i teraz ten ktos mnie meczy, czy juz wyslalam papiery o wize i takie tam. oto moja prosba: czy jest moze ktos, kto dostal listowna, odmowna odpowiedz z ambasady, nie ma roznicy czy kanadyjskiej, czy amerykanskiej? mnie interesuje tylko tych kilka zdan, ktore bede mogla przeczytac temu komus w kanadzie na dowod, ze nie dostalam tej wizy. moze tez kilka slow o tym, jak taki list wyglada. dzieki za kazda pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm widzisz z Ambasada Kanadyjska jest tak ze jesli nawet wyslesz apliakcje poczta o wize(przyjmuja z biur podrozy lub tez przez kogos skladasz)i czekasz albo po odbior paszportu lub tez na wezwanie na rozmowe,,,nie dostajesz zadnej kartki z odmowa ..tak jak Wiola wspomniala jest aby pieczatka mala ze byles ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega staral sie juz dwa razy o wize kanadyjka.Dwa razy dostal odmowe.Mial komplet dokumentow i niby wszystko okej ale ten pracownik z Ambasady powiedzial tylko jedno zdanie:Uwazam ze nie wroci pan w terminie jaki Pan zadeklarowal i niestety nie moge dac wizy.To wszystko.Nic na pismie.Zaznacze tylko ze kanadyjska wize trudniej dostac niz amerykanska.Wiecej dokumentow i bardziej skomplokowane.Ten moj kolega byl raz w Kanadzie,wrocil na czas z nadzieja ze kolejny raz tez dostanie wize i niestety,nie udalo sie!Powiedz temu komus ze zwyczajnie odmowiono Ci wize i tyle.Tak bedzie najprosciej!Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za pomoc, ale chyba nalezy sie kilka slow wyjasnienia, obecnie mieszkam w anglii (tu zreszta tego kogos poznalam:) i o wize staram sie w londynie, musialam zalaczyc koperte zwrotna na dokumenty, wiec pomyslalam, ze jak nie to cos napisza i wrzuca razem z dokumentami do paczki.... w kazdym razie wielkie dzieki za pomoc. a co myslicie o takiej tresci:

APPLICATION FOR VISITOR'S VISA

futher to your application for a visitors visa, we can inform you that you have been unsuccessful.

we are unabled to tell you the reason for this decision. however, it may be that you did not fill in the application fully, or that information given by you was inaccurate or incorrect. if you feel you qualify for a visitors visa you may wish to apply again, in which case you are welcome to do so.

we hope this is of assistance to you.

yours faithfully...

czy to brzmi urzedowo?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...