Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

35 minutes ago, ala2022 said:

@Xarthisiuskolejne 2NL idą na marzec, więc wychodzi na to, że Warszawa 'przerabia' ok 100 spraw na miesiąc. Czy  jest możliwe sprawdzenie w CSV data ile jest spraw dla Warszawy do CN 13500 ?

W sensie wyszly zaproszenia na WRW dzisiaj? Moge puscic skan. Masz jakis przyklad "nowego" CN ktory dzisiaj dostal zaproszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Xarthisius napisał:

W sensie wyszly zaproszenia na WRW dzisiaj? Moge puscic skan. Masz jakis przyklad "nowego" CN ktory dzisiaj dostal zaproszenie?

nie na Warszawę, na inne kraje, na telegramie jest screen z Tashkent. w grudniu na Warszawę wyszły zaraz po VB i pod koniec - na luty, więc wnioskuję, że następny rzut na Warszawę będzie pod koniec stycznia na marzec.

Możesz pokazać ten skan ? próbowałam sama sprawdzić, ale nie daję rady.

 

Edytowane przez ala2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, ala2022 said:

nie na Warszawę, na inne kraje, na telegramie jest screen z Tashkent. w grudniu na Warszawę wyszły zaraz po VB i pod koniec - na luty, więc wnioskuję, że następny rzut na Warszawę będzie pod koniec stycznia na marzec.

Możesz pokazać ten skan ? próbowałam sama sprawdzić, ale nie daję rady.=

Jestem mniej wiecej w 2/3 EU. Nie ma szalonego ruchu. Jakies 150 nowych case'ow lacznie od 15 stycznia. Na warszawe jeszcze nic. Takze melisa, wzglednie cos mocniejszego i czekamy dalej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Jacek87 said:

Dostałem właśnie info, że zapraszają na interview 1 marca. :))

Mozesz sprawdzic jaki masz status na CEAC? oraz czy Twoj numer jest w liscie 2nl na dzis https://frankgh.github.io/dvstats/2022/01/21/Statistic-Details.html ? Bo zapuscilbym jeszcze raz, zeby sie @ala2022 nie stresowala :)

update: Widze na ruskim tg, ze nie jestes odosobniony. Zaraz sprobujemy zobaczyc ile tych zaproszen...

Edytowane przez Xarthisius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Mozesz sprawdzic jaki masz status na CEAC? oraz czy Twoj numer jest w liscie 2nl na dzis https://frankgh.github.io/dvstats/2022/01/21/Statistic-Details.html ? Bo zapuscilbym jeszcze raz, zeby sie @ala2022 nie stresowala :)

update: Widze na ruskim tg, ze nie jestes odosobniony. Zaraz sprobujemy zobaczyc ile tych zaproszen...

CEAC mam In Transit
Mój numer jest na liście w EU Region

 

 

9 minut temu, SZAKALL napisał:

Jaki masz nr ? ;)

powodzenia ! 

1***

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...