Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mam jechać z tym co mam, zapłacić i odbyć rozmowę? Lekarza mogę później załatwić?
Czy na rozmowie dowiem się już czy TAK czy NIE?
 

Lekarza umów sobie już teraz. Jeśli jej zdążysz do niego pójść przed interview to będziesz mógł „donieść” badania. W ambasadzie wiedza, że jest duży popyt na wizyty lekarskie, więc wiedza, ze ludzie mogą nie wyrobić się z nimi przed spotkaniem w konsulacie. Jedz na rozmowę ze wszystkimi wymaganymi dokumentami. Na rozmowie konsul Ci powie czy wiza przyznana czy nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Xarthisius napisał:

Xarthisius pytanie z innej beczki.

z Twojego doświadczenia były takie przypadki żeby przenieść rozmowę z ambasady z Wawy do innej najbliższej na przykład w Berlinie ?

pytam ze względu na ilość casow na Warszawę jaka jest a jej mocy przerobowej na miesiąc tych casow bo martwię się ze wszystkich nie dadzą rady 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie.  Czy te 27 000 numerów może mieć już pewność że prędzej czy później będą miały rozmowę w ambasadzie?oczywiscie pomijam jeśli ktoś nie spełnia wymagań albo zamkną ambasady przez pandemie ,itp.Czy może się zdarzyć że ambasady wydadzą swoją pulę wiz nie dochodząc nawet do tego numeru i wtedy koniec zabawy?dla kogoś może to banalne pytanie ale chcę mieć pewność ,od wczoraj analizuje.

Z góry dzięki za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Agnieszka 1 said:

Jeszcze jedno pytanie.  Czy te 27 000 numerów może mieć już pewność że prędzej czy później będą miały rozmowę w ambasadzie?oczywiscie pomijam jeśli ktoś nie spełnia wymagań albo zamkną ambasady przez pandemie ,itp.Czy może się zdarzyć że ambasady wydadzą swoją pulę wiz nie dochodząc nawet do tego numeru i wtedy koniec zabawy?dla kogoś może to banalne pytanie ale chcę mieć pewność ,od wczoraj analizuje.

Z góry dzięki za odpowiedź 

Moga sie zdarzyc 3 negatywne rzeczy:

  • Ambasada nie zdazy przerobic wszystkich (calkiem prawdopodobne)
  • Zabraknie wiz (bardzo malo prawdopodobne w tym roku)
  • Nastapi tzw. retrogresja numerow w VB. To nie jest tak, ze one z miesiaca na miesiac musza rosnac, moga tez zostac zmiejszone. (tez malo prawdopodobne)
Edytowane przez Xarthisius
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...