Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, kenadams napisał:

Nie chcę siać paniki takim pytaniem, ale wiecie może jak wygląda przeniesienie interview np do takiego Berlina? Ile tam trzeba być żeby to zaakceptowali?

 

Berlin czy Frankfurt ? musisz mieć status rezydenta lub wykazać związek z tym krajem.  jesli twój dss jest przeprocesowany to KCC nie może przenieść, musiałbyś ustalić z ambasadą, więc sprawdź najpierw na jakim etapie jest twój DS

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że gdzieś juz to było ale widziałam różne odpowiedzi, więc dla jasności mam dwa pytania. Chcę w przyszłym tygodniu ogarnąć wszystkie dokumenty dlatego pytanie czy odpis zupelny aktu małżeństwa macie normalnie w języku polskim?bo widziałam że można dostac w wersji wielojęzycznej .

Drugie pytanie o kartotekę.  Zaznaczyliście wszystkie trzy okienka?czyli kartoteka karna,nieletnich i to trzecie ?chyba osób zatrzymanych czy coś takiego . Dzięki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Agnieszka 1 said:

Wiem ,że gdzieś juz to było ale widziałam różne odpowiedzi, więc dla jasności mam dwa pytania. Chcę w przyszłym tygodniu ogarnąć wszystkie dokumenty dlatego pytanie czy odpis zupelny aktu małżeństwa macie normalnie w języku polskim?bo widziałam że można dostac w wersji wielojęzycznej .

Drugie pytanie o kartotekę.  Zaznaczyliście wszystkie trzy okienka?czyli kartoteka karna,nieletnich i to trzecie ?chyba osób zatrzymanych czy coś takiego . Dzięki;)

Zupelny po polsku (jezeli procesujesz w Warszawie). Wielojezyczne sa tylko skrocone. Tak, wszystkie 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...