Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolegi też dostałem wczoraj podobna odpowiedź:

"Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Once the Kentucky Consular Center has finished processing your DS-260, you will receive an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing."

 

CN16xxx, DS wysłany 17 grudnia

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Damianq napisał:

Ja z kolegi też dostałem wczoraj podobna odpowiedź:

"Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Once the Kentucky Consular Center has finished processing your DS-260, you will receive an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing."

 

CN16xxx, DS wysłany 17 grudnia

@Damianq to jest inna odp niż tamta wyżej co napisali.

u Ciebie nie przeprocesowali jeszcze DS-a. Trzeba czekać…. :/ ale pisz co jakiś czas i sprawdzaj czy się zmieniło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SZAKALL napisał:

@Damianq to jest inna odp niż tamta wyżej co napisali.

u Ciebie nie przeprocesowali jeszcze DS-a. Trzeba czekać…. :/ ale pisz co jakiś czas i sprawdzaj czy się zmieniło 

Odnosiłem się do tego co napisał Amigo :) Ja w sumie na własne życzenie sobie zawalilem bo miałem wniosek złożyć jak tylko urodzi się drugie dziecko końcem maja a zaszło się do grudnia. No cóż. Nie mam ciśnienia na wyjazd więcej jak się uda to się uda. Jak nie to też płakał nie będę ;)

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Damianq napisał:

Odnosiłem się do tego co napisał Amigo :) Ja w sumie na własne życzenie sobie zawalilem bo miałem wniosek złożyć jak tylko urodzi się drugie dziecko końcem maja a zaszło się do grudnia. No cóż. Nie mam ciśnienia na wyjazd więcej jak się uda to się uda. Jak nie to też płakał nie będę ;)

Oni idą po numerach, więc to nie ma znaczenia, kiedy wysłałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, Richirichi said:

Hej, czy ktos moze mi wyjasnic jak wyglada sprawa z zaswiadczeniem o niekaralnosci z krajow w ktorych pracowalo sie sezonowo po 6-9 msc przez kilka lat. Jezeli pracowalem w Holandii przez 5 lat sezonowo po kilka msc to mam obowiazek przedstawienia zaswiadczenia z tych 5 lat? 

Tak. To nie musi byc consecutive 12 miesiecy.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ala2022 napisał:

Oni idą po numerach, więc to nie ma znaczenia, kiedy wysłałeś

Nie do końca. Z tego co widać procesowanie są już wyższe numery niż mój zatem data złożenia DS ma znaczenie. Ktoś to ma wyższy numer a złożyl wniosek wcześniej niż ja będzie go miał przetworzony szybciej a co z tym idzie szybciej niż ja będzie "ready" na "interview".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Z tego co widać procesowanie są już wyższe numery niż mój zatem data złożenia DS ma znaczenie. Ktoś to ma wyższy numer a złożyl wniosek wcześniej niż ja będzie go miał przetworzony szybciej a co z tym idzie szybciej niż ja będzie "ready" na "interview".

Nie do końca, bo są osoby które złożyły Ds po mnie maja niższe numery są przeprocesowani, a ja nie. Wydaje mi się tylko, ze tylko majowe Ds zrobili wcześniej a teraz idzie to bardziej po cn, ale to moja prywatna obserwacja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym logika co napisałaś. Wnioskując z tego co mówisz to pewnie procesują to w taki sposób, że to co wpływa tworzy listę zgodnie z numerem CN. Jeśli wpłynął numer wyższy ale nie jest jeszcze przeprocesowany a w między czasie wpłynie numer niższy to z automatu przeskakuje na liście jako pierwszy w kolejności w stosunku do wyższego ale nieprzeprocesowanego. Jeśli lista dochodzi do numeru wyższego a po nim nie wpłynął numer niższy w między czasie zanim ten wyższy został złożony to procesują ten wyższy. Pewnie tak to działa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...