Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.06.2022 o 17:04, Xarthisius napisał:

Napisz bardzo krotkiego maila o tresci: "What is my interview location?". Nic nie tlumacz, nie rozpisuj sie. Upewnij sie, ze wysylasz w dobrym formacie (odpowiedni subject, w tresci data urodzenia, cn itp). KCC ma template ktorym odpowiada, ktory wyglada mniej wiecej tak:

"Thank you for you inquiry.

Your interview location is MIEJSCE and will be used by KCC for scheduling purposes..."

hej, odpisali ze moje interview jest w Warszawie, no zalamana jestem, podalam miejsce zamieszkania jako Dania w DS.

Czy moge do nich pisac zeby to zmienili? Jakies rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Justyna234 napisał:

hej, odpisali ze moje interview jest w Warszawie, no zalamana jestem, podalam miejsce zamieszkania jako Dania w DS.

Czy moge do nich pisac zeby to zmienili? Jakies rady?

to chyba Stockholm? pisz do nich, wyjaśnij sytuację i zapytaj, czy Cię przyjmà. Napisz, że przez cały czas czekałaś, bo myślałaś, że masz interview w Stockholmie. Podaj swój case number. Masz jakieś potwierdzenie adresu w Danii? email stkivinfo@state.gov

Edytowane przez ala2022
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ala2022 napisał:

to chyba Stockholm? pisz do nich, wyjaśnij sytuację i zapytaj, czy Cię przyjmà. Napisz, że przez cały czas czekałaś, bo myślałaś, że masz interview w Stockholmie. stkivinfo@state.gov

dzieki, sprobuje.

czyli ze KCC juz nic nie moze zrobic?

Edytowane przez Justyna234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Justyna234 napisał:

napisze, dziekuje,

status at NVC - czy to jest to?

Napisalam do KCC i teraz wlasnie sklecam email do Sztokholmu

Status to ten automatyczny email z KCC. jak masz current for interview processing to jesteś w kolejce do Warszawy i kcc nie może tego zmienić. Zacznij od Dear Sir/Madam  I would like to kindly ask if it's possible to transfer my interview location to the embassy of Stockholm. I live in ...etc. i opisz swojà sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ambasada bezposrednio to mozna zalatwic jak sie ma zaproszenie na interview (transfer). W tej chwili zmienic lokalizacje mozesz tylko przez KCC. Jezeli jestes w tzw. statusie AV to KCC odpisze Ci, ze nie moze Cie juz przeniesc. Ambasada nic o Tobie nie wie, bo KCC nie wysłało im jeszcze sprawy wiec nie bedzie mogła Ci pomoc. Czy zdazysz nie wiem, ale jeszcze zostalo pare tygodni do zaproszen na wrzesien.

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...