Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Amigo napisał:

Mam pytanko dot. badań na Kosiarzy w Wilanowie, a mianowicie ile się czeka na wyniki ? czy się odbiera od razu po badaniach czy lekarz sam wysyła do ambasady? Pytam ponieważ rozmowę mam 7 września a badania na Kosiarzy 6 września , czy terminowo to ogarnę?

lekarz sam wysyła je do ambasady, byłam w podobnej sytuacji przy drugiej rozmowie i dostałam na rozmowie odmowę ze względu na brak dokumentów medycznych ale zostawili mój paszport w ambasadzie i jak przyszły wyniki od lekarza to wysłali mi paszport z wbitą wizą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mvgda napisał:

lekarz sam wysyła je do ambasady, byłam w podobnej sytuacji przy drugiej rozmowie i dostałam na rozmowie odmowę ze względu na brak dokumentów medycznych ale zostawili mój paszport w ambasadzie i jak przyszły wyniki od lekarza to wysłali mi paszport z wbitą wizą.

Po jakim czasie przyszły wyniki do ambasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mvgda napisał:

lekarz sam wysyła je do ambasady, byłam w podobnej sytuacji przy drugiej rozmowie i dostałam na rozmowie odmowę ze względu na brak dokumentów medycznych ale zostawili mój paszport w ambasadzie i jak przyszły wyniki od lekarza to wysłali mi paszport z wbitą wizą.

muszę się nie zgodzić. Robiłem badania tydzień temu. Dostałem na miejscu kopertę zaklejoną z papierami, którą mam wziąć na rozmowę.

Rano rtg i krew - wyniki po 3 godzinach.
popołudniu szczepienia i wywiad. Wszystkie papiery w kopercie dostałem zaraz po wizycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się nie zgodzić. Robiłem badania tydzień temu. Dostałem na miejscu kopertę zaklejoną z papierami, którą mam wziąć na rozmowę.
Rano rtg i krew - wyniki po 3 godzinach.
popołudniu szczepienia i wywiad. Wszystkie papiery w kopercie dostałem zaraz po wizycie.

Gdzie robiłeś i ile wcześniej się umawiałeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, KP said:

Cześć, co w przypadku jeżeli rozmowę mam 2 września a do tego czasu nie jestem w stanie zrobić badań lekarskich? W Krakowie są terminy na listopad a w Warszawie na drugą połowę września


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprobuj tricku, ktory zaproponowal @kenadams tu: https://forum.usa.info.pl/topic/31855-dv-2022-wątek-dla-osób-które-wygrały-gc-i-mają-pytania/?do=findComment&comment=324563

Cofnij sie w watku do tamtego okresu. Przynajmniej 4 osoby sie umawialy na badania i pisaly jak to sie odbywalo. Byla, tez opowiedz co sie dzieje kiedy masz interview i nie masz badan: idziesz normalnie na interview, badania dosylasz (Ty albo lekarz bezposrednio) jak tylko bedziesz je mial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, ala2022 said:

napisałam do ambasady po prostu

A mozesz napisac cos wiecej. Co napisalas? Do ktorej ambasady?

Piszesz jakby to bylo oczywiste dla wszystkich, a najwyrazniej nie jest. Ludzie czekaja na jakiekolwiek strzepy informacji, a Ty odpowiadasz zdawkowo. Tracisz im tylko czas, a moze ktos jeszcze sie zdazy przeniesc ta sama droga.

Edytowane przez Xarthisius
  • Like 5
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...