Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ala2022 napisał:

badania chyba są ważne 6 mcy o ile się nie mylę ? czy twój CN jest current ?

tak jest, mam 7000, ale relatywnie pozno wypelnilem ds260 - jakos w lipcu.

badanie sa wazne 6mcy, i rozumiem, ze sa robione na 1 wizycie? i w zasadzie po co jest ta druga wizyta?

Edytowane przez danielwro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, danielwro napisał:

tak jest, mam 7000, ale relatywnie pozno wypelnilem ds260 - jakos w lipcu.

badanie sa wazne 6mcy, i rozumiem, ze sa robione na 1 wizycie? i w zasadzie po co jest ta druga wizyta?

Nie wiem, ale na twoim miejscu chyba już bym się umówiła. Zadzwoń i zapytaj. Widać, że ambasada stara się jak może nadrobić stracony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale na twoim miejscu chyba już bym się umówiła. Zadzwoń i zapytaj. Widać, że ambasada stara się jak może nadrobić stracony czas.

Ja z kolei gdzieś przeczytałem, że badania nie są potrzebne na interview, tylko można zrobić przed wyjazdem. Czy to bzdura? Ale chaos.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zetpi napisał:


Ja z kolei gdzieś przeczytałem, że badania nie są potrzebne na interview, tylko można zrobić przed wyjazdem. Czy to bzdura? Ale chaos.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

poczytaj forum dv21, 20 trzeba było przyjść na interview z badaniami w kopercie, bez badań nie wydawali wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja z kolei gdzieś przeczytałem, że badania nie są potrzebne na interview, tylko można zrobić przed wyjazdem. Czy to bzdura? Ale chaos.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja dzwoniłam do lekarza chyba we wrześniu z zapytaniem jakie są terminy oczekiwania. Powiedzieli mi, że 1-1,5 miesiąca, obsługują też osoby ze wschodu, ale zmieniono podobno wymagania i można donieść badania po interview jak nie uda się ich zrobić przed. Wizyta jest jedna, należy mieć zrobione na nią badania, które robi się na waryńskiego rtg i krew, badania robią dzieci od wieku nastoletniego nie pamiętam od 12 czy 14 lat, jeśli brakuje szczepień, odszczepiają
Wizyta 300 badania 200 plus szczepienia, ale ceny nie znam
Jednak ja będę starała się je mieć zrobione przed, bo nie wydłuża to potem oczekiwania na wizę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli wizyta lekarska jest jedna, i na nia musze sie specjalnie umowic, czekac, itd itp.. 
natomiast kilka dni, moze nawet 1 dzien przed, mam wpasc we wlasnym zakrecie na dadania tak zeby lekarz na wizycie juz mial wyniki?
image.thumb.png.8c4d24b461eecc135a4bf02e3b39b31d.png

Tak zrozumiałam, czytałam, że można to zrobić tego samego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...