Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

34 minutes ago, danielwro said:

takie cos oznacza jeszcze nieprzeprocesowany DS260? a jak juz bedzie to sie zmieni na "ready"? 

Nie. Na "Ready" zmieni sie w momencie kiedy bedziesz mial juz ustalony termin interview. Wczesniej bedzie przez chwile w statusie "In Transit"

34 minutes ago, danielwro said:

i czy jest tez tak, ze nie zostane zaproszony do ambasady dopoki sa ciągle nizsze numery ode mnie w statusie ready (oczywiscie w tej samej ambasadzie)? 

Nie, bo patrz wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo slabo, rzeklbym nawet tyle co nic. Dodatkowo zrobili current juz ponad polowe wylosowanych, co jest calkowicie bez sensu... Pozostaje miec nadzieje, ze to jeszcze nie odzwierciedla efektu jaki bedzie mialo zniesienie procesowania dokumentow przez KCC z 9 grudnia.

Do jakiego numeru przeprocesowali w ubiegłym roku?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz doprecyzowac pytanie. Jaki byl najwyzszy numer w EU, ktory dostal wize?  2021EU40019 , ale to bez znaczenia.

Tak o to mi chodziło, to co ma znaczenie tak naprawdę? Zastanawiam jaką szanse mamy z nr 13k i kiedy najwcześniej, to wyczekiwanie jest mocno frustrujace. Czuję się mocno zamrożona, zwłaszcza w życiu zawodowym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, ewsco said:

Tak o to mi chodziło, to co ma znaczenie tak naprawdę? Zastanawiam jaką szanse mamy z nr 13k i kiedy najwcześniej, to wyczekiwanie jest mocno frustrujace. Czuję się mocno zamrożona, zwłaszcza w życiu zawodowym.

Nie wiem jak to bedzie wygladac. Poczatek stycznia to jeszcze za wczesnie zeby sie mocno martwic, tym bardziej ze zaraz powinnas byc current. Jak efektywnie WRW bedzie procesowac DV w tym roku? Tego nie wie nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to bedzie wygladac. Poczatek stycznia to jeszcze za wczesnie zeby sie mocno martwic, tym bardziej ze zaraz powinnas byc current. Jak efektywnie WRW bedzie procesowac DV w tym roku? Tego nie wie nikt.

Bardzo Ci dziękuję, cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną, a przy tak wielkiej wyprawie jest jeszcze gorzej :) No cóż trzeba czekać :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...