Skocz do zawartości

Utrzymanie 3-osobowej rodziny na Florydzie


magsasi

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziles koszty mieszkan w Palm Beach? One sa raczej wysokie. Czy masz na mysli West Palm Beach? I czy $5000 na miesiac to netto czy brutto? Bo jezeli brutto, to odlicz jakies 20%-30% na podatki i ubezpieczenie medyczne. Jak inni wspomnieli 1 samochod bedzie niezbedny. Jednym slowem $5000 moze ledwo wystarczyc. 

Tak, chodziło o West Palm Beach. To by były moje zarobki netto, a jeśli chodzi o ubezpieczenie to pokrywa mi praca, z czego za niski koszt dołączę męża i syna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, magsasi said:


Tak, chodziło o West Palm Beach. To by były moje zarobki netto, a jeśli chodzi o ubezpieczenie to pokrywa mi praca, z czego za niski koszt dołączę męża i syna.
 

Powinno wystarczyc wiec - zyjac oszczednie, w czym Polacy sa przewaznie dobrzy. Nie piszesz ile lat ma syn, i czy bedzie potrzebowal zlobka/przedszkola. To moze duzo kosztowac, wiec wrzuc do Google (daycare costs West Palm Beach) i zorientuj sie co/ile. Jezeli maly idzie do szkoly, to bedzie istotne gdzie mieszkacie: im lepsza dzielnica, tym lepsze szkoly. 

Tu mozesz sie zorientowac o szkolach:
https://www.greatschools.org/florida/west-palm-beach/

Dodam: good luck :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...