olee Posted November 5, 2005 Report Posted November 5, 2005 mam takie pytanie ile ta osoba co pisze zaproszenie musi zaplcic zeby ja je dostal
olee Posted November 6, 2005 Author Report Posted November 6, 2005 chodzi mi o to czy ta osoba co pisze zaproszenie musi cos zaplacic
darop Posted November 6, 2005 Report Posted November 6, 2005 czy ona komuś płaci?? chyba tylko poczcie za przysłanie go do Polski, bo przecież to jest tylko jej dobra wola czy Ci je przyśle czy nie no ale moge się mylić, prosze o ewentualne sprostowanie
olee Posted November 6, 2005 Author Report Posted November 6, 2005 tak by byo zeby takie zwykle ale mi chodzi na tym oficjalnym druk sam nie wem czy to cos koztuje
sly6 Posted November 6, 2005 Report Posted November 6, 2005 jesli na oficjanym druku to co innego...to zalezy gdzie ta osoba bede zalatwiac i czy bedzie poswiadczone... http://uscis.gov/graphics/formsfee/forms/i-134.htm
olee Posted November 6, 2005 Author Report Posted November 6, 2005 w chicago mozeszcie podac przykladowal cene
kojus Posted November 6, 2005 Report Posted November 6, 2005 u notariusza - placi chyba 10 $ lub 17 $ /..
olee Posted November 6, 2005 Author Report Posted November 6, 2005 i to raczej nie bedzie wieksza suma niz 20$ tak
kolumb Posted November 24, 2005 Report Posted November 24, 2005 Ja placilem w Nowym Jorku 100$ dlatego ze bylo od obywatela USA.Od osoby z Green Card 50 $.Tak jest w NYC.Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.