ginger Posted November 6, 2005 Report Posted November 6, 2005 wiem ze jeszcze termin zgloszen nie minal ale ja juz mam pytanie kiedy beda wyniki ?? w tym roku zgloszenia oddaje sie miesiac wczesniej to znaczy ze wyniki beda teraz tez wczesniej ?? :roll:
rybka Posted November 6, 2005 Report Posted November 6, 2005 :shock: a kto ty jestes? bo Polacy nie biora udzialu w loterii w tym roku :roll:
sly6 Posted November 6, 2005 Report Posted November 6, 2005 ginger nie sadze aby byly wczesniej,,pamietam tak bylo z loteria dv-2005 i wyniki byly podane w tym samym okresie co dv-2006...
ginger Posted November 6, 2005 Author Report Posted November 6, 2005 rybko :shock: zgloszenie juz wyslalam bo mam obywatelstwo kraju ktory do leterii jest dopuszczony ... dzieki sly
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.